Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Izrael wzywany do oddania kościelnej własności
Kategoria: Wzmianki   Piątek, 30 listopad 2018 08:12 Autor: Andreas

Izrael wzywany do oddania kościelnej własności

INFO: Palestyńscy przywódcy religijni wezwali Izrael do umożliwienia Kościołowi katolickiemu odzyskania ziem skonfiskowanych przez Izrael w dolinie Jordanu.

P. Hanna Issa, sekretarz generalny Islamsko-Chrześcijańskiej Komisji Wspierania Jerozolimy i Świętych Miejsc, powiedział, że przekształcenie majątku należącego do Kościoła w obóz wojskowy jest “pogwałceniem praw wojennych”. Komisja stwierdziła, że ok. 27 ha w wioskach Bardala i Tayseer w dolinie Jordanu, wykorzystywanych do celów wojskowych, jest całkowicie własnością Kościoła.

Źródło: www.arabnews.com

Opracował: BL

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

  • Izrael wzywany do oddania kościelnej własności

Tags:anti-catholicism, israel, jewish crime

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105536 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.

Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.

Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.

UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]Źródło: Bibula – pismo niezalezne


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 29 listopad 2018 23:23
alexjones.pl Inne Drobne informacje Izrael wzywany do oddania kościelnej własności