Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Zestrzelony Boeing: nowe ustalenia
Kategoria: Wzmianki   Piątek, 12 wrzesień 2014 15:04 Autor: admin

Zestrzelony Boeing: nowe ustalenia

Zestrzelenie to najbardziej prawdopodobna przyczyna rozbicia się malezyjskiego Boeinga 777 - twierdzi holenderska prokuratura. I ujawnia, w jaki sposób będzie starała się dojść do prawdy o tej zbrodni.

Hipoteza zestrzelenia to najbardziej prawdopodobny scenariusz zdarzeń - uważają holenderscy prokuratorzy. Stwierdzono m.in., że samolot zniszczony został poprzez uderzenia licznych, pędzących z dużą energią przedmiotów. Nie jest to oczywiście zaskoczeniem; śledczy z Holandii ujawnili jednak przy okazji, w jaki sposób będą starali się ustalić sprawcę zbrodni.

Holenderscy prokuratorzy i policjanci przeglądają m.in. 350 mln stron internetowych oraz tysiące zdjęć i filmów z miejsc tragedii, które mogłyby przyczynić się do ustalenia sprawców ataku. Badają też autentyczność pozyskanych przez ukraińskie służby specjalne nagrań, wskazujących, że za zbrodnią stoją rosyjscy terroryści.

Biegli z zakresu medycyny sądowej analizują z kolei 25 metalowych fragmentów znalezionych w ciałach ofiar. Części te mogą wskazać, kto i z jakiego strzelał do samolotu.Źródło: niezalezna.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 12 wrzesień 2014 16:57
alexjones.pl Inne Drobne informacje Zestrzelony Boeing: nowe ustalenia