Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Korea Północna jest gotowa do wojny nuklearnej
Kategoria: Wzmianki   Piątek, 20 marzec 2015 16:10 Autor: admin

Korea Północna jest gotowa do wojny nuklearnej

Nie od dziś wiadomo że ćwiczenia militarne, prowadzone przez wojska amerykańskie i południowokoreańskie w pobliżu Korei Północnej, mocno drażnią Kim Dzong Una. Tym razem zapowiedziano, że kraj jest gotowy użyć broni nuklearnej i to w każdej chwili.

Północnokoreański ambasador w Wielkiej Brytanii Hyun Hak-bong powiedział w wywiadzie udzielonym dla Sky News, że Korea Północna posiada broń jądrową, którą można odpalić w każdej chwili. Ostrzegł, że każde prowokujące wydarzenie na Półwyspie Koreańskim doprowadzi do wojny nuklearnej. Jego wypowiedź ma miejsce w trakcie wielkich manewrów wojskowych, które odbywają się w Korei Południowej.

Hyun Hak-bong skomentował również śledztwo prowadzone przez ONZ w sprawie łamania praw człowieka przez Koreę Północną. Ambasador określił wszystkich uciekinierów jako "zwierzęta i szumowiny, które składają fałszywe zeznania". Jednego można być pewnym - prędzej czy później przyjdzie czas na Koreę Północną a Kim Dzong Un zostanie odsunięty od władzy, na co prawdopodobnie zdołały przygotować się już Chiny.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 20 marzec 2015 19:19
alexjones.pl Inne Drobne informacje Korea Północna jest gotowa do wojny nuklearnej