Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Ewa Kopacz ośmieszona. Tuż obok niej dziennikarze kupili dopalacze
Kategoria: Wzmianki   Środa, 15 lipiec 2015 09:50 Autor: admin

Ewa Kopacz ośmieszona. Tuż obok niej dziennikarze kupili dopalacze

Ewa Kopacz dwoi się i troi, aby być bliżej ludzi, a ostatnio - by pokazać, jak walczy z dopalaczami, które ostatnio zalały nasz kraj. Podczas gdy premier zapowiada (znów) bezwzględną walkę z handlarzami dopalaczami, pod jej „nosem” dokonano zakupu najpopularniejszego, od pięciu lat nielegalnego środka odurzającego - mefedronu. Prowokację przeprowadzili dziennikarze „Super Expressu”.  
Ewa Kopacz stara się, jak może, ale wszystko jak kulą w płot. Dziennikarze „Super Expressu” pokazali, jak fatalnie działa obecny rząd.

Premier od kilku dni żyje wyłączenie dopalaczami, mówi o walce z nimi, zapowiada ściganie osób, które sprzedają i dystrybuują dopalacze. Zresztą już w 2010 r. - jako minister zdrowia - chwaliła się zaś ustawą, która miała "raz na zawsze zakazać obrotu dopalaczami w Polsce". 

Jak jest naprawdę? We wtorek rząd debatował w Łodzi.

Tuż pod nosem Ewy Kopacz kupiliśmy 2 gramy mefedronu, który jest obecnie najpopularniejszym środkiem odurzającym w Polsce

 – przyznają dziennikarze, którzy dokonali prowokacji.

Stało się to po godz. 13. Podczas gdy Ewa Kopacz mówiła, że „będzie surowo karać wszystkich tych, którzy będą dostarczać i produkować te dopalacze”, dziennikarze bez problemu w internecie odnaleźli kontakt do osoby sprzedającej tę truciznę. Umówili się tuż obok miejsca, gdzie debatował rząd, i kupili 2 gramy mefedronu za 120 zł.

Dwudziestoletni mężczyzna, modne buty, przeciwsłoneczne okulary. Ogląda dokładnie okolicę i zaprasza nas do pobliskiego sklepu, zaznacza, że nie dokonuje transakcji na ulicy

– opisuje sytuację se.pl.
 
20-latek przekazał dziennikarzom 2 gramy białego proszku, mefedronu, którego sprzedaż jest od 5 lat jest nielegalna.

Działam 24 godziny na dobę. Moi klienci znają mnie i są zadowoleni

– powiedział diler.
 
W ostatnim czasie "Mocarzem", popularnym dopalaczem, tylko na Śląsku zatruło się 286 osób.
 Źródło: niezalezna.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(2 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 15 lipiec 2015 14:58
alexjones.pl Inne Drobne informacje Ewa Kopacz ośmieszona. Tuż obok niej dziennikarze kupili dopalacze