Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Organizacja pracodawców chce przyjąć w Polsce pięć milionów imigrantów
Kategoria: Wzmianki   Wtorek, 02 luty 2016 08:33 Autor: admin

Organizacja pracodawców chce przyjąć w Polsce pięć milionów imigrantów

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców twierdzi, że do utrzymania obecnego wzrostu gospodarczego, Polsce do 2050 roku potrzeba blisko pięć milionów imigrantów. Organizacja Cezarego Kaźmierczaka, jednego z celebrytów wolnorynkowej prawicy, chce między innymi zalegalizować pobyt osób przebywających w naszym kraju niezgodnie z prawem.

Organizacja zajmująca się dotychczas głównie publikowaniem internetowych memów na swoim Facebook’owym profilu, wydała komunikat dotyczący potrzeby prowadzenia polityki imigracyjnej przez Polskę. Według Związku Przedsiębiorców i Pracodawców do 2050 r. do naszego kraju powinno przybyć blisko 5 mln imigrantów, jeśli utrzymają się dotychczasowe prognozy demograficzne. Powołując się na dane Głównego Urzędu Statystycznego, przedstawiciele organizacji dla przedsiębiorców twierdzą, iż w 2050 r. populacja Polaków skurczy się z 38 do 34 mln, a blisko 10 proc. ludności stanowić będą osoby powyżej 80. roku życia.

Przedstawiciele przedsiębiorców proponują więc w pierwszej kolejności legalizację pobytu Ukraińców, których blisko 270 tys. pracuje w Polsce nielegalnie. Poza tym nad Wisłę sprowadzeni mogliby zostać Białorusini i Wietnamczycy.

Na podstawie: zpp.net.pl, portalsamorzadowy.pl

 

 

Źródło: AUTONOM.PL


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 02 luty 2016 08:19
alexjones.pl Inne Drobne informacje Organizacja pracodawców chce przyjąć w Polsce pięć milionów imigrantów