Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Melania Trump wybaczy mężowi i zachęca wyborców do tego samego
Kategoria: Wzmianki   Niedziela, 09 październik 2016 09:03 Autor: admin

Melania Trump wybaczy mężowi i zachęca wyborców do tego samego

Melania Trump przyznała, że słowa jej męża o kobietach są niedopuszczalne i obraźliwe. Jednocześnie zapewniła, że ta wypowiedzi nie opisują człowieka, którego zna. 

— Ma serce i umysł lidera. Mam nadzieję, że ludzie przyjmą jego przeprosiny, tak jak ja zrobiłam, i skupią się na ważnych kwestiach, z którymi zmierzyć się musi nasz kraj i świat — czytamy w komunikacie. 

W piątek gazeta „The Washington Post” ujawniła taśmę, na której zarejestrowano prywatną rozmowę Trumpa z Billym Bushem, gospodarzem telewizyjnego programu „Access Hollywood". — Wiesz, piękne kobiety mnie pociągają. Po prostu zaczynam je całować — są jak magnes. Całuję od razu, nawet nie czekam. A kiedy jesteś gwiazdą, pozwalają ci na wszystko — mówił republikański kandydat na nagraniu.

Rozmowa została nagrana kilka miesięcy po ślubie Trumpa z Melanią. Nie wiadomo jednak, kiedy miał miejsce opisywany przez niego incydent. 

Taśma wywołała burzę w Stanach Zjednoczonych. Wpływowi Republikanie zaczęli wycofywać swoje poparcie dla kandydatury miliardera. Pojawiły się nawet głosy, że powinien się on wycofać z wyścigu wyborczego.

 

Źródło: Sputnik Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 09 październik 2016 12:24
alexjones.pl Inne Drobne informacje Melania Trump wybaczy mężowi i zachęca wyborców do tego samego