Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Historia Ukraina - żydowsko - chazarski kaganat - remarke
Kategoria: Historia   Sobota, 13 wrzesień 2014 21:03 Autor:

Ukraina - żydowsko - chazarski kaganat - remarke

Z cyklu "Listy do Wnuczka"

JAK CHCESZ STWORZYĆ KRĘGI POWIĄZAŃ ZAWSZE SZUKAJ PRZEPŁYWU PIENIĄDZA, nie zajmuj się niebieskimi migdałami.

 

Kochany Wnuczku!

 

Sytuacja u naszego wschodniego sąsiada w połowie drugiej dekady XXI wieku rozwijała się niestety zgodnie z przewidywaniami. Po prostu zaczęto powtarzać wariant „jugosłowiański” z końca XX wieku. Innymi słowy, dokonywano podziału tego terenu zgodnie z zainteresowaniem międzynarodowych koncernów.

W demokratycznej prasie amerykańskiej wprost pisano „Żydowski Chazarski Kaganat na Ukrainie”.

Nigdy przez ostatnie 2000 lat nie było żadnego organizmu państwowego o nazwie UKRAINA.

 

Jeżeli spojrzymy na tereny naddnieprzańskie, czyli dawne polskie województwa brasławskie, kijowskie i stanisławowskie, tereny do Morza Czarnego, to mniej więcej 1500 lat temu zamieszkiwały je plemiona Chazarskie, czyli lud pochodzenia tureckiego. Plemiona te przyjęły w VII/VIII wieku judaizm. Stąd właśnie tyle ludzi wyznania mojżeszowego, ale pochodzenia mongolskiego, było na terenach południowo - wschodnich Polski. Nazywano ich żydami askenazi. Podobno aż 70 % obecnych mieszkańców państwa Izrael to właśnie potomkowie Chazarów, ludu mongolskiego, a nie semickiego.

No ale skąd taki spokojny czytelnik mógłby o tym wiedzieć. A przecież nawet ONZ twierdzi, że takiego państwa jak Ukraina nie ma. Co własnymi ustami w dniu 7 kwietnia 2014 roku obwieścił światu Sekretarz Generalny tej organizacji, Ban Ki - Moon. Pan sekretarz generalny stwierdził jednoznacznie, że to wewnętrzna sprawa Rosji, jako spadkobierczyni Sowietów, co udowodniła przed międzynarodowymi sądami. Niestety, aktorzy polskiej sceny politycznej udawali, że tego nie rozumieją i nie wiedzą o tym, strasząc polskie społeczeństwo złym czekistą Putinem i malując widmo wojny .

 

Tereny obecnie nazywane Ukrainą zamieszkuje ludność pochodząca z całego Sowietu. Policzmy: obecnie ludność Ukrainy liczy około 42 miliony. W ciągu ostatnich 100 lat zginęło:

 

pogromy 1905 - kilka milionów

1914-1918 - kilka milionów

1920-23 -  kilka milionów

1933 - 8/10 milionów

1940-44 - 8/10 milionów

1946/7 - kilka milionów

1954 - kilka milionów

 

Zginęli lub zostali przesiedleniu, w sumie to jest 35 - 40 milionów. Tak więc nie ma rodziny na tych terenach, której 3 pokolenia mieszkałyby w jednym miejscu. Mówienie więc o jakimś narodzie ukraińskim w tej sytuacji jest fikcją. Obecna Ukraina to twór polityczny stworzony za biurkiem, a może na koi okrętu, stojącego na redzie Malty w 1989 roku. Ludność tego tworu jest mieszaniną z całego prawie świata. Coś na kształt państewek afrykańskich. Najlepszym dowodem braku „rdzennych Ukrainców” jest to, że prezydentem tego tworu jest obywatel Izraela. 

 

Czyli nie mogli znaleźć ŻADNEGO swojego obywatela, na tyle wyedukowanego, aby mógł być prezydentem itd. Stworzone tzw. bataliony Azow, czy Odessa, składają się z samych najemników. Oficjalnie podano, że na terytorium Ukrainy przebywa ponad 400 „ochotników” z Mosadu, około pół tysiąca weteranów ze słynnej prywatnej firmy ochroniarskiej Xe Service, dawniej zwanej Akademią, a przedtem Blackwater. Zmiany nazwy dokonywane są często z powodu łamania prawa, nadużywania siły w stosunku do cywilów itd. Czy to jest Mosad, czy Shin-bet, lub Aman, to nie wiadomo. Wszystko wskazuje, że to raczej jest Shin Bet.

Jest to prawie dokładne powtórzenie 1917 roku. Lenin alias Goldman także miał 500 cudzoziemców, plus batalion Łotyszy i Chińczyków do torturowania i zastraszania ludności. Jego konkurent, Bronstein alias Trocki, przywiózł z Ameryki aż 10 000 rekruta późniejszej Armii Czerwonej, z murzynem włącznie.

Jest tam także jakaś prywatna firma wojskowa L-3. Według Daniela Zubowa znajduje się w niej sporo amerykańskich byłych dowódców: Henry Hugh Stelton z Szefostwa Połączonych Sztabów, czy Richard Cody, były z-ca szefa Sztabu Generalnego. Na Ukrainie przebywał także sam dyrektor CIA, John Owen Brennan. Najemnicy używają broni chemicznej, jak na przykład białego fosforu.

 

Takim ludziom, przywiezionym i przesiedlonym mniej, lub bardziej przymusowo, czyli dzisiejszym mieszkańcom Ukrainy, można wszystko wmówić. Szczególnie przy obecnych środkach masowej dezinformacji. Ale ci ludzie wcale nie czują się obywatelami państwa. Najlepszym dowodem jest fakt generalnego bojkotu wstępowania do wojska po ogłoszeniu mobilizacji i bardzo duża dezercja z armii, czyli ucieczka do Rosji.

Szkoląc w latach 30 ubiegłego wieku faszystowskie bojówki, zwane w Polsce UPA, oficerowie Abhswery - Wiedeń, Mielnik i Gestapo - Gdańsk, Bandera - dali im symbol Trizuba, jako znak UKRAINY. Wmówiono tym biednym ludzikom, że jest to znak wojów rodu Rurykowiczów, pierwszych „władców” państewek, powstałych na terenach dzisiejszej Ukrainy. Otóż Chazary, podobnie jak inne ludy mongolskie - stepowe, znaczyli swoje bydło i konie znakami. Te znaki zwane tamgas, miały „podobne” znaczenie do znaków stosowanych potem przez ranczerów na filmach kowbojskich do znakowania bydła.

Historyk W. Fleworowa, badająca kurhany chazarskiej kultury Saltowo-Majak, czyli Chazarskie, na Kubanu, znajdowała całe masy artefaktów, znaczonych albo dwuzębem albo trójzębem.

Tymczasem, jak się niedawno okazało, aż 99 % wydawnictw prasowych w Polsce należy do niemieckiej spółki wydawniczej. To powoduje, że ludność w Polsce jest indoktrynowana zupełnie bałamutnie, na zasadzie Gebelsowskiej. Jak to powiedział były szef CIA - celem służb specjalnych jest takie prowadzenie dezinformacji, aby wszyscy w to wierzyli. Niestety, trudno to zrozumieć tzw. inteligencji pracującej miast i wsi kraju nad Wisłą. Wystarczy posłuchać wypowiedzi w tzw. niezależnych telewizjach, aby zwątpić w ich wykształcenie. Przypomnę, że takie są skutki nominacji przez huntę w 1982 roku ponad 1320 osobników, którzy otrzymali tytuły profesorskie. Skutki widzimy.

Sytuacja jest natomiast prosta. Przypomnę okres przed wrześniem 1939 roku. Do marca 1939 roku, polski minister spraw zagranicznych jeździł na polowanka ręka w rękę z Niemcami. Dopiero w marcu płk Beck, dawniej dowódca wywiadu Piłsudzkiego alias Gineta alias Sulima, agenta niemieckiego, po otrzymaniu instrukcji od swoich żydowskich rodaków z Nowego Jorku, zmienił o 180 stopni „swoje” poglądy i zaczął wykrzykiwać „ani guzika nie oddamy”. Co nie przeszkodziło, że we wrześniu aż 6 dowódców armii, wcześniej poinstruowanych, uciekło już w pierwszym dniu wojny z POlski wraz z rodzinami. Z całkowitą wiedzą pozostawili obywateli na wymordowanie. Żaden nie poniósł odpowiedzialności za swoje tchórzostwo, a niektórzy do lat 80. żyli spokojnie w Warszawie, jak na przykład „generał” Bortnowski, były dowódca Armii Pomorze. Przez pierwsze 7 dni wojny pozostawił swoje oddziały na pastwę losu, nie tylko nie koordynując działań, ale siedząc spokojnie w swoim majątku, gdzie go znalazła żandarmeria.

Tak się dziwnie składa, że to właśnie PIS-owcy uważają Piłsudzkiego-Gineta za bohatera i stawiają mu pomniki. Dokładnie tak, jak powiedziała caryca Katarzyna II: „Dlaczego nie lubię Polaków, ponieważ zdrajcom i sprzedawczykom stawiają pomniki”

 

Obecnie te same grupy wykrzykują:

Sankcje wobec Rosji: Cios czy pstryczek wprost.pl Daniel Kotlińsk 08.09 2014 18.15

Unia Europejska zaostrza sankcje AREK BRAUMBERGER 06.09.2014

Anne Applebaum: Rosja chce ofiar w tym konflikcie  wprost.pl 2014-09-08 11:29

Przoduje w tym wymyślaniu na prezydenta Putina Gazeta żydowska dla Polaków, jak to określa p. Michalkiewicz.

 

Jeśli Putin dojdzie wniosku, że Zachód nie ma determinacji, może pójść dalej" wprost.pl 2014-09-08 15:21 Szef BBN Stanisław Koziej

 

Natomiast dziwnym trafem, tytuły prasy na przykład amerykańskiej są zupełnie inne.

Brudna wojna w Kijowie , Stephen Lendeman 21.08.2014

Nielegalny rząd faszystowski dział pozaprawem. Fałszywe Flagi o Ukrainie. 27.07.2014 

Rząd USA wielokrotnie powtarzał o rzekomej agresji Rosji na Ukrainę, ale jak do tej pory nie przedstawił żadnych dowodów na poparcie swojej tezy. Pod naciskiem dziennikarzy wycofał się z tej tezy.

Andrij Parubity, założyciel Narodowej Partii Społecznej Ukrainy, faszystowskiej organizacji wzorowanej na nazistowskiej partii Hitlera.

Nowa partia natychmiast nagłaśnia wrogość wobec ludności rosyjskiej i jednocześnie chwali „oligarchów” jako gubernatorów województw. Nie trzeba przypominać, kto został oligarchą w kraju, w którym średnia pensja wynosiła 50 dolarów.

 

Duchy żołnierzy rosyjskich na Ukrainie 01.05.2014.

Departament Stanu i NYT zostały przyłapane na gorącym uczynku fałszowania dowodów rosyjskiej obecności na Wschodniej Ukrainie. Historia jest nie podwójną, ale potrójną mistyfikacją. W całej tej aferze fałszywej flagi bierze udział cała rodzina pani Nudlemann, asystentki Dicka Cheneya, która jest na holu Izraela. „Stowarzyszenie” nosi nazwę PNAC Kagan Family, a więc Donald Kagan, Victoria Nuland, Robert Kagan i Fred Kagan .

Bohaterska brudna wojna przeciwko własnym obywatelom . 21 sierpień 2014r.

Victoria Nudleman jest tą panią, która oficjalnie przyznała się, że USA wydało 5 miliardów dolarów na tą rewolucję lutową i zamach stanu. Co prawda nie wiadomo, czy swoje, czy z prywatnych kieszeni, ponieważ p. Soros twierdzi, że on także od 1989 roku dał 5 miliardów. Czyli łącznie to 10 miliardów. I pomyśleć, że w Polsce w latach 1989/90 przeprowadzili taką rewolucję za 100 milionów.

George Soros powiedział w czasie wywiadu w CNN, że to on dał pieniądze na stworzenie Ukraińskiej FUNDACJI,

Pytanie: „Najpierw o Ukrainie jedną z rzeczy, które o tobie wie wiele osób, jest to, że w trakcie rewolucji 1989 roku, finansowałeś wiele działań dysydenckich, grup społeczeństwa obywatelskiego w Europie Wschodniej, Polsce i Republice Czeskiej. Robisz podobne rzeczy na Ukrainie?”

Odpowiedź: „Cóż, założyłem fundację na Ukrainie, zanim Ukraina uniezależniła się od Rosji. Działa ona od tego czasu i odegrała ważną rolę w obecnych wydarzeniach”.

 

Soros współpracuje ściśle z USAID, NED [wykonuje obecnie dawne prace CIA]. Międzynarodowym Instytutem Republikańskim, Freedom Hause, Instytutem Alberta EINSTEINA, W SERII KOLOROWYCH REWOLUCJI W EUROPIE WSCHODNIEJ. Przypomnę, że jego majątek, jak podają, pochodzi z Węgier. Jego ojciec pracował przy deportacji 300 000 żydów węgierskich do Oświęcimia, George Soros nawiązał kontakt z MI6 i przeszedł na zachód. Łącznie z majątkiem..

 

Veterans Today zapytuje wprost:

„Gdzie Obama znajdzie takie kretynki jak Susan Rice i Victoria Nulad? Obie kwalifikują się do przedszkola dla dzieci upośledzonych, a nie do rządów supermocarstwa, gdzie ich ignorancja i arogancja może doprowadzić do wojny światowej”.

 

Nad Donieckiem latają drony, bezzałogowe samoloty wojskowe. Tylko w czasie jednej akcji zamordowano 34 osoby, a 39 odniosło rany [ ITAR].

W Marianopolu, w dniu zwycięstwa [ 09.05 2014 r], zamordowano ponad 100 osób. Prasa zachodnia przedstawiała drastyczne zdjęcia zabitych kobiet [politycalvelcraft z 18.08.2014]

Ujawniono także, że tzw. snajperzy, to najemnicy. Czterej zatrzymani w Kijowie to Gruzini, szkoleni przez Givi Targamadze i Gia Baramidze, byłych urzędników Saakaszwilego, obecnie robiącego za profesora na uniwersytecie amerykańskim. W Polsce określone kręgi gazetowe przedstawiają go jako eksperta i wybitną postać. Dwaj panowie G. są poszukiwani listami gończymi za pospolite przestępstwa w czasie sprawowania rządów, takie jak gwałty, tortury, wymuszenie. Snajperzy, którzy strzelali do wszystkiego co się rusza, kobiet i dzieci, byli podobno szkoleni w USA.

Nie należy zapominać, że PIS popierał Saakaszwielego i brał udział w cyrku, zwanym wojną gruzińska w 2008 roku. Co zostało ośmieszone przez specjalną komisję UE.

To tylko tytuły ostatnich dni jednej gazety.

 

A jak wygląda prawda? Otóż w tym pomieszaniu papierowych i internetowych dezinformatorów, przemilczano całkowicie raport OBWE. Jak wiadomo, jest to organizacja międzynarodowa, mająca za zadanie monitorowanie prawa.

Raport ten podaje, że w okresie ostatnich dwu tygodni, czyli największego szumu dezinformacyjego w Polsce, nie zanotowano żadnych incydentów na granicy Ukrainy i Rosji.

Raport opublikowany w ubiegłą środę tj. 3.09. 2014r. stwierdza: „ Nie zarejestrowano żadnych działań wojskowych , incydentów z bronią, na granicy rosyjsko - ukraińskiej, w okresie ostatnich dwóch tygodni. W każdym przypadku, o ile można to zobaczyć, samoloty rosyjskie nie naruszają przestrzeni powietrznej Ukrainy.”

 

Potwierdza to fakt, że zarzuty NATO o napływie rosyjskich czołgów są nieprawdziwe, również zdjęcia satelitarne są fałszywe.

Statystyki na punktach granicznych wykazują, że liczba wejść/wyjść jest stabilna i wynosi średnio koło 6500. Ludzie przechodzący przez przejścia graniczne nadal opisują sytuację w Lugiańsku jako tragiczną. Obserwuje się liczne uszkodzenia, spowodowane przez ukraiński ogień artyleryjski, przerwane są dostawy prądu, wody, gazu.

Dane z przejścia granicznego Gukowo: średnio przekracza granicę dziennie 2940 osób. W mieście od 2.5 miesiąca nie ma wody.

Jak podaje wysoki Komisarz ONZ ds. Uchodźców - UNHCR, do czerwca 2014 ponad 110 000 ludzi uciekło z Ukrainy do Rosji, a ponad 55 000 uciekło z rejonów walki. Melissa Fleming, rzecznik prasowy UNHCR, podała, że 750 osób złożyło wnioski o azyl polityczny w Polsce, Białorusi, Czechach i Rumuni.

Według Federalnej Służby Migracyjnej Rosji, ponad 400 000 ludzi jest po stronie rosyjskiej z Ukrainy 27.06.2014.

Oligarcha Poroszenko w pierwszej kolejności przystąpił do niszczenia opozycji. Przypomina to dokładnie scenariusz z 1945 roku. Płk Bierut alias Iwanow alias 6 innych pseudonimów, z NKWD, noszącego w POlsce nazwę: Informacja Wojskowa i UB, przystąpili w pierwszym rzędzie do niszczenia opozycji.

Tylko od 13 sierpnia dokonano 155 000 przesiedleń, a 188 000 zmuszono do szukania opieki w Rosji.

5 sierpnia Komisarz ONZ podał, że od kwietnia uciekło do Rosji 730 000 ludzi. W okresie od 10 do 15 sierpnia, tylko z Lugiańska i Doniecka uciekło 22 000 ludzi, w porównaniu z 6200 osobami od 1.08. do 8.08.2014.

 

Skąd taka różnica w ocenie prasowej? Wyraźnie widać chęć wpuszczenia polskiego mięsa armatniego na pomoc oligarchom ukraińskim. O ile już nie wpuszczono, o czym świadczyć może sprawa leczenia poszkodowanych w lutym 2014 roku, tylko w szpitalach MSW, w Warszawie i Wrocławiu.

Powstała nawet specjalna agencja „Apostołowie Opinii”, monitorująca wpisy na portalach, zajmujących się sprawami „ukraińskimi”. Michał Fedorowicz z tej firmy wyznał, że zajmują się specjalnym „oczyszczaniem” wpisów, zgodnie z poprawnością polityczną. Niestety, nie podał przez kogo firma jest finansowana. A szkoda. Wiele to by wyjaśniło.

Podobnie pusty śmiech człowieka ogrania, jak słyszy o tych rzekomych sankcjach, nakładanych na Rosję. Niemcy - Simens tylko na poprawie bezpieczeństwa atomowego reaktorów rosyjskich zarabiają 80 miliardów euro.

USA przyznało się, że 1/4 wydatków kosmicznych, specjalne silniki do rakiet, zaopatrujących Międzynarodową Stację Kosmiczną, są produkcji rosyjskiej. Zaprzestanie produkcji tych silników położyłoby cały program kosmiczny. USA nie posiadają w chwili obecnej nic innego, jak tą stację. Wydatek budowy nowej, to setki miliardów dolarów i kilka, no najmniej, lat.

 

Nie możemy się dać wmieszać w tą awanturę. Nie posiadamy, jako Naród, ani rezerw biologicznych, ani ekonomicznych.

Co możesz zrobić, Czytelniku? Przestań kupować prasę drukowaną !!!!

 

dr J. Jaśkowski

 

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=10647&Itemid=119

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=13261&Itemid=119

http://www.polishclub.org/2014/08/28/dr-jerzy-jaskowski-jak-banderowcow-wydmuchano-z-cyklu-listy-do-wnuczka-czesc-6/

http://www.polishclub.org/2014/04/15/dr-jerzy-jaskowski-dziwni-historycy-ukraina-dezinformacja-czesc-ii/

http://www.polishclub.org/2014/03/30/dr-jerzy-jaskowski-zwyczaje-uniwersyteckie-a-sprawa-wywiadow-od-swiatlo-do-saakaszwili-autorytety-mass-mediow/

http://www.polishclub.org/2014/03/19/dr-jerzy-jaskowski-kozacy-jak-dezinformuja-nas-zawodowi-historycy-czesc-ii/

http://en.wikipedia.org/wiki/Mossad

http://en.wikipedia.org/wiki/Shin_Bet

http://en.wikipedia.org/wiki/Military_Intelligence_Directorate_(Israel)

http://en.wikipedia.org/wiki/Academi

http://pl.wikipedia.org/wiki/Academi

http://forumemjot.wordpress.com/2014/02/19/polska-historia-czy-na-pewno-polska-tempo-rozpadu-przyspiesza-dr-jerzy-jaskowski/

http://polscott24.com/co-oznacza-pojecie-„panstwo”-a-sytuacja-polski/

http://www.veteranstoday.com/category/veterans-administration/

http://www.veteranstoday.com/author/admin/

http://www.apostolowieopinii.com/ 137 000 wyników

http://www.unhcr.org/pages/49e6e9c42e.html

http://balkany.vdl.pl/mapa-polityczna-europy-w-2035-roku/mapa-vlasti-net/

Rozpowszechnianie wszelkimi sposobami jest jak najbardziej wskazane.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Otrzymany mailem od autora.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 13 wrzesień 2014 21:13
alexjones.pl Inne Historia Ukraina - żydowsko - chazarski kaganat - remarke