Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Historia Święta Bożego Narodzenia. Wojny banksterów - z cyklu: Listy do Wnuka
Kategoria: Historia   Wtorek, 30 grudzień 2014 08:46 Autor:

Święta Bożego Narodzenia. Wojny banksterów - z cyklu: Listy do Wnuka

Kochany Wnuczku!

O tym, że tzw. nauczanie powszechne jest tylko i wyłącznie nastawione na hodowlę poprawnie myślącego osobnika, staram się uświadomić Ciebie w kolejnych listach od lat. Nie może być żadnych wynalazków, ani odkryć, kiedy wszyscy będą wszystko robili według jednego, w z góry narzuconego schematu.

Najlepszym dowodem na prawdziwość tej tezy jest fakt, że po 1944 roku i wejściu do nas bolszewików, czyli cywilizacji azjatyckiej, ilość wynalazków drastycznie spadła. W podobnej co do wielkości Korei Pd notuje się koło 14500 wynalazków rocznie, a w Polsce tylko ok. 100-u. Ale mamy narzucony przez użytecznych trolli, zwanych urzędnikami, system grantów i rozdzielnictwa centralnego.

I proszę zauważ, że nie minęły dwa pokolenia, a zdecydowana większość tzw. naukowców zaakceptowała te warunki. Takie są skutki „Mordów katyńskich”, czyli wyniszczenia polskiej inteligencji. Doskonale przedstawił to p. prof. Wolniewicz.

 Zbrodnia na Morzu Białym 1940.

Jednym z przedmiotów prowadzących do ogłupiania dzieci jest informatyka. Zdecydowana większość używa komputerów tylko i wyłącznie do zaznajomienia się z gałkologią. Jakim eunuchem intelektualnym musiał być ten minister, który zezwolił młodzieży na używanie kalkulatorków na egzaminach. Niestety, nie pamiętam tego znakomitego z innej strony nazwiska.

 

Tresura młodzieży trwa nieprzerwanie od ponad stu lat. Jednocześnie trwa walka z Kościołem Katolickim. W żadnym bowiem kraju nie ma ustaw przeciwko islamowi, judaizmowi, animalizmowi itd.

Walka jest prowadzona wieloma drogami, zaczynając od używania mass mediów głównego nurtu dezinformacji, w którym przedstawia się incydentalne wydarzenia jako fakty powszechne, poprzez wypieranie zasad cywilizacji łacińskiej i wprowadzanie w ich miejsce praw cywilizacji azjatyckich. itd, itp, itd... 

https://www.youtube.com/watch?v=WOXRCnxMsc8

 

Podkreślam, walka trwa tylko i wyłącznie z Kościołem Katolickim i cechami cywilizacji łacińskiej. O tym, że cywilizacje prymitywniejsze, bardziej barbarzyńskie, usiłują zwalczać cywilizacje wyższe, pisał genialny uczony polski, Feliks Konieczny, już 100 lat temu. Niestety, jego prawa dziejowe znalazły się szybko na liście lektur zakazanych. Jego nazwisko skazano na wymazanie z annałów nauki polskiej. Jak doczytasz do końca ten list, to zrozumiesz dlaczego.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Koneczny

http://www.tedeum.pl/autor/Feliks-Koneczny

https://www.youtube.com/watch?v=ArF5a_zUa5Q

https://www.youtube.com/watch?v=V57Jo5-lDv4

 

To właśnie Kościół Katolicki stworzył prawa rycerskie i reguły wojny. Obecnie widzimy starannie zaplanowane wymazywanie tych praw i nachalny powrót barbarzyństwa. Typowym przykładem są sprowadzone także do POlski tzw. walki w klatkach, nawet dzieci. I co ciekawsze, brak jakiegoś większego oburzenia społeczeństwa, nie wspominając już o działaniach wymiaru sprawiedliwości.

Nie będę także przypominał zaniku drukowania pocztówek Świątecznych – Bożonarodzeniowych, a w prowadzania w ich miejsce jakiś bohomazów. Jak podaje polskojęzyczna prasa, w krajach anglosaskich jest już nawet zakaz używania pojęcia Boże Narodziny.

Jak to postaram się udowodnić w kolejnym artykule, praktycznie wszystkie wojny w okresie nie tylko ostatnich 200 lat, były wojnami wywoływanymi przez bankierów. Specjaliści od prania mózgów tak manipulują informacjami w podręcznikach szkolnych, że młody człowiek czasami nawet wie, że była bitwa pod Grunwaldem, czy Wiedniem, ale zupełnie nie ma pojęcia, jaki był cel tej wojny i kto naprawdę wygrał, a kto przegrał. Proszę sprawdźcie podręczniki swoich dzieci! W ogóle nie wspominają o kosztach wojen i ich skutkach.

W celu przybliżenia Tobie wielkości i znaczenia nauki Kościoła, opiszę jeden, ale bardzo znamienny przypadek, jaki zdarzył się ponad 100 lat temu. To, co się w tamtym czasie stało, zostało przez tzw. polityków, a właściwie użytecznych idiotów, działających na polecenie starszych i mądrzejszych [St.Michalkiewicz], błyskawicznie zatuszowane i systematycznie wymazywane ze świadomości historycznej następnych pokoleń. Za wszelką cenę, nawet po 100 latach, usiłuje się nie dopuścić do przypomnienia tych faktów.

Jak podałem, wychowani w duchu Katolickim ludzie, wcale nie palą się do mordowania innych ludzi. Nie kto inny, ale to właśnie Kościół Katolicki był głównym przeciwnikiem handlu niewolnikami. Dopiero po powstaniu sekty protestanckiej powrócono do handlu ludźmi właśnie w krajach protestanckich, tj. Anglii, Holandii - Niderlandach. 

W polskich podręcznikach nie podaje się, że głównym inicjatorem nowożytnego handlu niewolnikami był niejaki Cromwell, lord protektor królestwa angielskiego. To właśnie on zakuł w kajdany i zesłał do koloni ponad 300 000 Irlandczyków, zabierając im ziemię w latach 1648 - 58. To nie kto inny, ale właśnie Anglicy przez cały XVI i XVII wiek najwięcej wysyłali białych niewolników do Ameryki. Car Moskwy zaczą masowe zsyłki na Syberię dobiero 200 lat później. 

Tak, tak, w pierwszych 200 latach po „odkryciu” Kolumba, niewolnikami byli głównie Irlandczycy, których zesłano do Nowego Świata kilka milionów, wyludniając całe rejony wyspy. Irlandczyk był najtańszym niewolnikiem, przeciętnie 10 razy tańszym od murzyna, kosztował raptem 5 szylingów, kiedy taki murzyn kosztował aż 50 szylingów. Stąd początki bogactw niektórych rodów angielskich, a ubóstwo Irlandii i Szkocji [Szkoci byli drugą nacją zsyłaną do Ameryki].

https://www.youtube.com/watch?v=tKAoH2MJ4Hg

http://www.polskieradio.pl/8/405/Artykul/594552,Zapomniana-historia-bialych-niewolnikow

http://wolnemedia.net/historia/biali-niewolnicy/

O tym, że z natury człowiek nie chce zabijać drugiego człowieka świadczy na przykład bitwa pod Gettysburgiem [1-3 lipca 1863r.]. Wykopaliska przeprowadzone w miejscu bitwy pozwoliły na dokonanie odkrycia, że żołnierze wykonując rozkazy dowódców ładowali broń na komendy, nie strzelając do przeciwników. Znaleziono muszkiety z aż 13 kulami w lufie. Oczywiście generealicja wyciągnęła z tego wnioski.

Innym takim interesującym faktem są Święta Bożonarodzeniowe obchodzone 25 grudnia 1914 roku, a więc po 5 miesiącach wojny wywołanej przez bankierów.

A było to tak.

Od kilku miesięcy trwała już wojna, zwana później I Wojną Światową. Oczywistą głupotą jest podawana teza, że wojna wybuchła z powodu zastrzelenia jakiegoś tam księcia w Sarajewie. Przyczyną wojny były jak zwykle pieniądze, a przede wszystkim rynki zbytu, czyli walka o bogactwa naturalne, w tym przypadku głównie afrykańskie. „Rozpychanie” się Niemców kajzerowskich w Afryce zagrażało City Angielskiemu.

 Dr J. Jaśkowski

 

Repetitio est mater studiorum, 

co w wolnym tłumaczeniu przekłada się:

Powtórka jest konieczna i niezbędna do zapamiętania,

aby nie popełniać tych samych błędów.

 

 

Otrzymane od autora mailem

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 30 grudzień 2014 19:43
alexjones.pl Inne Historia Święta Bożego Narodzenia. Wojny banksterów - z cyklu: Listy do Wnuka