Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Historia "Polskie obozy" na stronach CNN
Kategoria: Historia   Poniedziałek, 26 styczeń 2015 11:59 Autor: admin

"Polskie obozy" na stronach CNN

Zbliża się 70 rocznica wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz-Birkenau, ale zagraniczne media z uporem maniaka powielają kłamliwe określenie o „polskich obozach”. Tym razem taka „informacja” znalazła się na stronach CNN.

Strona internetowa telewizji CNN, zamieściła na swoich łamach tekst poświęcony Franciszkowi Jóźwieckiemu, który był więźniem niemieckiego obozu Auschwitz. Jóźwiecki był polskim malarzem, który wykonywał portrety współwięźniów z Oświęcimia. Artykuł ten, jednak zawiera kłamliwe i obelżywe dla naszego kraju określenie „Polish camps” czyli „polskie obozy”. Czyżby kolejna próba prowokacji i obarczenia Polski winą za niemieckie zbrodnie i to akurat w okolicach uroczystości 70 lecia wyzwolenia obozu, kiedy oczy całego świata będą zwrócone właśnie na nasz kraj? W to, że była to kolejna „pomyłka” lub „skrót myślowy” nie uwierzę. Do lat historia jest zakłamywana a Polska stawiana w roli jedynego kata. Niestety wszystko to przy bierności tzw. polskich władz.

Źródło artykułu: Parezja.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 26 styczeń 2015 12:17
alexjones.pl Inne Historia "Polskie obozy" na stronach CNN