Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Historia Wyszkowski: Wałęsa nienawidził Anny „Solidarność”, bo nie była agentką
Kategoria: Historia   Czwartek, 01 wrzesień 2016 08:47 Autor: admin

Wyszkowski: Wałęsa nienawidził Anny „Solidarność”, bo nie była agentką

Przy Okrągłym Stole, komunizmowi rękę, takim zdrajcom jak Jaruzelski i Kiszczak, rękę podali tacy ludzie, jak Mazowiecki, Geremek, Kuroń, Michnik i to są ich sojusznicy, to są ich partnerzy. Oni chcą nas zmusić, żebyśmy na równi traktowali Annę „Solidarność”, Annę Kurską, jak tych podłych zdrajców i szpicli – tego odmawiam, takiego porozumienia nie będzie – powiedział.

Wyszkowski uważa, że zarzuty Lecha Wałęsy, jakoby obecna władza „przywłaszczyła” sobie „Solidarność”, są bzdurą.

Byłem pod pomnikiem Anny Walentynowicz we Wrzeszczu. Przyjechała tam pani premier Beata Szydło, prezes IPN, przyjechali ci, którzy chcieli przyjechać (…). Nikt nas nie zapraszał. Wiadomo, że Lech Wałęsa nienawidził Anny „Solidarność”, nienawidził jej za uczciwość, za to, że nie była agentką i wypominała mu to, że był komunistycznym szpiclem. I to jest ta linia podziału, nie zawłaszczanie. Każdy ma prawo przyjść i oddać hołd bohaterom, z tym że niektórzy nie chcą – analizował opozycjonista.

 

Źródło: Parezja


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 01 wrzesień 2016 12:15
alexjones.pl Inne Historia Wyszkowski: Wałęsa nienawidził Anny „Solidarność”, bo nie była agentką