Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Historia Wolność religijna - co to jest? Mordowanie Chrześcijan
Kategoria: Historia   Wtorek, 08 listopad 2016 15:59 Autor:

Wolność religijna - co to jest? Mordowanie Chrześcijan

Z cyklu: „Listy do wnuczka”

Kochany Wnuczku!

Kontynuując przypominanie historii, pragnę poszerzyć temat mniejszości religijnych w aspekcie narzuconego Polsce przez City of London „Postanowień” traktatu o mniejszościach religijnych, językowych, czy rasowych.

A jak te sprawy wyglądały w innych krajach z którymi kontakty handlowe City były ustabilizowane i lokalni władcy nie przeszkadzali?

Takim krajem była np. Japonia. Warto więc poznać historię chrześcijan w tym kraju.

Musimy pamiętać, że chrześcijaństwo to jest katolicyzm. Rozmaite sekty, które z niego się oddzieliły nie reprezentują chrześcijaństwa, a tylko sztucznie podłączone są samym rytuałem chrztu.

Jaka jest różnica pomiędzy katolicyzmem, a sektami najlepiej pokazuje sprawa tzw. podboju Ameryki.

 

Po czynach ich poznacie.

Może krótka uwaga, wg prof. F. Konecznego luteranizm czy kalwinizm to są sekty, powstałe ze zmieszania katolicyzmu z judaizmem, kabałą i czymś tam jeszcze.

Przypomnę, że to co nazywamy luteranizmem, który wg legendy miał, rzekomo opracować jakiś mnich tak naprawdę jest mieszaniną co najmniej 4 różnych dokumentów opracowanych w okresie ok. 100 lat. Bajki o tym, że zostały one ogłoszone poprzez przybicie 96 tez na drzwiach kościoła, mogły być użyteczne pół wieku temu, ale proszę coś przybić na drzwiach jakiegokolwiek kościoła, i sami się Państwo przekonanie, że jak wiatr tego nie porwie to zrobi to pierwszy lepszy stróż.

Gdyby nie pieniądze i poparcie Hohenzollerów, to nikt by dzisiaj nie słyszał o Lutrze.

Przypomnę także, że tzw. Wojna Chłopska 1525 roku miała miejsce tylko i wyłącznie w dobrach Habsburgów, których Hohenzollerowie chcieli mówiąc krótko „wyportkować”

Użyli do tego ideologii tzw. Lutra.

Przypomnę także, że to właśnie protestanci przywrócili w Europie niewolnictwo w XVII wieku.

Ale generalnie, w Ameryce Północnej i Południowej żyło przed przybyciem Kolumba po ok. 40/50 milionów Indian.

Po 500 latach możemy spokojnie obserwować skutki działalności protestantów w Ameryce Północnej i złych Katolików w Ameryce Południowej.

Jak każdy może sprawdzić osobiście, w Ameryce Północnej rdzennych mieszkańców wymordowano i obecnie spotykać ich możemy tylko w rezerwatach.

Natomiast ci „okrutni katolicy” stworzyli z tych niepiśmiennych ludów 26 państw, które podnieśli do rangi tworów politycznych. Przypomnę także, że to protestanci wymordowali Indian w tym państwie stworzonym przez OO. Jezuitów, co pokazuje już albo dopiero, kilka filmów fabularyzowanych.

Jaki był poziom życia Indian przed „przybyciem” białych pokazuje np. film Mela Gibsona Apokalypto.

https://www.youtube.com/watch?v=mcXNzdN3kSc

 

Ale wracając do Japonii.

Obecnie zachwycamy się filmami o samurajach, o bushido itd. Niestety w praktyce to wglądało zupełnie inaczej.

Popatrz sam Dobry Człeku na starych filmach pokazują, że pomimo śniegów i mrozów Japończycy nie potrafili uszyć butów.

Wg historyków pierwsi chrześcijanie przybyli do Japonii w 1543 roku i byli to Portugalczycy pod dowództwem Farnco Mendesa Pinto. Wylądowali na wysepce Tanegashima.

W roku 1549 na wyspę Kiusiu, do włości daimyo Shimazu Takashisa, przybył zakonnik Franciszek Ksawery z dwoma towarzyszami. W okresie dwu lat udało mu się nawrócić kilka tysięcy Japończyków.

Początkowo stosunki układały się poprawnie. W roku 1582 wysłano do Hiszpanii poselstwo 4 młodych samurajów. Jako ciekawostkę można podać, że posłowie wręczyli w Rzymie późniejszemu prymasowi Polski, Bernardowi Maciejewskiemu japoński przekład psalmów Dawidowych. Ta cenna pamiątka przeleżała w Bibliotece Jagiellońskiej aż do 2000 roku, kiedy to przypadkowo została odnaleziona.

Prawda, że świadczy to pozytywnie o bibliotekarzach.

Katolicy cieszyli się poparciem Ody Nabunagi wodza, który chciał zjednoczyć nazwijmy to rozbicie dzielnicowe. Po jego śmierci władzę przejął Toyotomi Hideyoshi

Centrum Katolicyzmu stała się wyspa Kiusiu, a zwłaszcza miasto Nagasaki, do tego jeszcze wrócę.

Wspólnoty katolickie rozwijały się także na wyspie Honsiu.

Pierwszym panem feudalnym czyli daimyo, który przyjął Chrześcijaństwo w 1563 roku był Omura Sumitada. Do 1579 roku chrzest przyjęło sześciu następnych daimyo.

W owym okresie w Japonii było już ponad 100 000 chrześcijan.

W 1587 roku Toyotomi Hideyoshi wydał pierwszy dekret nakazujący misjonarzom opuszczenie Japonii.

Niestety w tym okresie przybyły do Japonii także misje protestanckie z Anglii i Holandii.

Muszę przypomnieć, że większość informacji jakie posiadamy o tamtych czasach to właśnie XIX wieczne przeróbki protestanckie.

Także filmy, które obecnie powstają chwalą Anglików i Holendrów nie wspominając o innych odkrywcach. Przypomnę choćby tylko serial Shogun.

Jakoś wymazali z kart podręczników działalność Kampanii Wschodniej Holenderskiej. A byłby to niezły kryminał.

Znając krecia robotę takich kompanii poczynając od Kompani Moskiewskiej, w prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, stawiam, na to, że to krecia robota Kompanii doprowadziła do wyrzucenia konkurencji czyli Hiszpanów i Portugalczyków. Przypominam, że w tym samym okresie trwała zawierucha Niderlandzka.

Dodatkowym potwierdzeniem tej hipotezy jest fakt, że tzw. doradcą Shoguna był niejaki Miuro Anjiu, a tak naprawdę tajny agent angielski o nazwisku Wiliam Adams.

Toyotomi Hideyoshi skazał na śmierć kilku Franciszkanów i ich wiernych z kościoła w Kioto. Następnie w 1597 roku publicznie kazał ukrzyżować 26 katolików w Nagasaki.

Kolejny władca Japonii, Tokugawa Ieyasu [ 1542 - 1616] początkowo tolerował Katolików. Było ich w Japonii już ok. 300 000. W 1614 roku Szogun wydał dekret nakazujący misjonarzom w przeciągu 20 dni opuścić Japonię. Pozostało tylko 40-tu, w śród nich byli już księża japońscy.

Od tego czasu zaczęły się okrutne prześladowania Kościoła Katolickiego w Japonii.

W 1622 roku w Nagasaki zamordowano 51 katolików. Mordowano nawet 13-letnie dzieci.

W 1624 roku w Edo [obecnie Tokio] zasypano żywcem 50 katolików.

W 1633 roku zamordowano 33 misjonarzy.

W tym samym okresie zamordowano także ok. 3000 katolików - Japończyków m.in. błogosławionego Piotra Kibe z Nagasaki.

Niestety sytuacja katolików pogorszyła się z powodu walk wewnętrznych.

Tokugawa Ieyasu zwalczał innego feudała z prowincji Shinibara na Kiusiu. Powstanie jakie wybuchło w 1637/38 roku skończyło się klęską feudała. Niestety Kisuiu było siedzibą wielkiej ilości Katolików i jako wierni poddani swojego daimyo brali udział w tym powstaniu. Wymagał tego Kodeks Bushido. Aż 37 000 katolików zamordowano w okolicach zamku Hara.

Powstanie zakończyło się całkowitą klęska tzw. strony katolickiej i handel został dozwolony tylko z Anglikami i Holendrami [Wschodnia Holenderska Kompania Indyjska].

W taki sposób protestanci zlikwidowali konkurencję.

Zaczęły się represje na Katolikach.

Obcinano katolikom uszy i tak okaleczonych wożono po ulicach miast. W trakcie wożenia skazańcy śpiewali psalmy. Wieszani czy ukrzyżowywani zostawali dobici lancami przez katów.

W XVII wieku rozkazano wymordować wszystkich katolików.

Wg danych organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie od powstania chrześcijaństwa wymordowano ponad 70 milionów katolików.

Wg Tomasza Korczyńskiego tylko w XX wieku za wiarę wymordowano 45 milionów.

Co roku morduje się ok. 170 000, a ponad 200 milionów jest brutalnie prześladowanych.

W 75 krajach łamie się prawo do wolności religijnej, a 350 milionów chrześcijan jest systematycznie dyskryminowanych.

Jakoś zawsze tak się dziwnie dzieje, że podczas tych dyskryminacji znajdują się obok protestanci.

Wystarczy zobaczyć co się dzieje w Syrii od chwili wejścia tam band stworzonych przez CIA, a zwanych ISIS.

Jakoś tak się dziwnie dzieje, że żadna Rad Pokoju, czy ONZ czy, inna instytucja nie występuje z wnioskami o sankcje ekonomiczne dla państw mordujących.

 

Wracając do 1865 roku, ujawnił się ukryty kościół w Japonii. Te lata prześladowań przetrwało ok. 60 000 Katolików.

Dlaczego zrucono bombę atomową na Nagasaki?

Otóż ulica mówi, że jedynym powodem był właśnie katolicyzm, najsilniej rozwinięty i przetrwały w tym regionie. Bombę zrzucili protestanci.

Należy jeszcze przypomnieć, że tak szeroko nagłaśniana Św. Inkwizycja wydała ok. 28 000 wyroków w okresie 1000 lat na całym świecie.

Innymi słowy był to jeden wyrok rocznie na całą Europę i AMERYKĘ.

Dla porównania ten osławiony i wielokrotnie w filmach przedstawiany król Angielski wymordował w okresie 10 lat, w jednym kraju, aż 72 000 katolików. Chodziło po prostu o zabieranie im majątków, a klasztory i kościoły były bogate, a on potrzebował „forsy na baby”. Jego córeczka Elżbieta dodała w okresie swego panowania dodatkowe ponad 20 000.

Tzw. wojny religijne, czyli rzezie jakie gotowali protestanci katolikom zmniejszyły populację Niemiec o ok. 100 000, były w tym dzieci, kobiety, jak leci.

Ten temat został wycięty z podręczników szkolnych.

 

Rady Starego Dochtora.

Ostatnio szerzy się panika strachu na temat cukrzycy.

Ile to milionów ludzi na całym bożym świecie choruje lub będzie chorowało na cukrzycę i jakie to straszne powikłania grożą chorym.

Proszę zauważyć, że żaden z tych aktorów, „profesorów”, nawet nie zająknie się o profilaktyce, czyli co robić aby nie zachorować, tylko straszy i oferuje nowe leki, czyli handluje. Jaki to ma związek z medycyną nie wiem.

 

Przypominam więc:

jeżeli nie chcesz mieć cukrzyc to zlikwiduj w swoim pożywieniu żywność sprzedawaną w wszelkich kubeczkach, kartonikach itd.

Żywność ta jest najczęściej słodzona pochodną chlorowcową fruktozy. Słodzik ten jest ok. 600 razy bardziej słodki od cukru. Ale chlor uszkadza m.inn trzustkę.

Nie należy używać past z fluorem. Udowodniono to wielokrotnie [miedzy innymi nasze badania], że fluor powoduje także uszkodzenie trzustki i cukrzycę, szczególnie u dzieci i młodocianych.

Badania prof.prof. Ganowiaka i Nabrzyskiego udowodniły, że dziecko myjąc żeby potrafi połknąć nawet 5 mg fluoru. Dziennie dziecko może wydalić najwyżej 1 mg., reszta się kumuluje. Fluor został uznany za jedną z największych neurotoksyn, po rtęci i aluminium.

Dzienne zapotrzebowanie na fluor pokrywa wypicie dwu szklanek herbaty lub jednej kawy.

Ostrożnie także z napojami typu coca-cola, czy pepsi cola. Zawierają one kwas ortofosforowolframowy używany przez stomatologów do trawienia zęba.

Po drugie, proces naprawczy naszej trzustki jest możliwy. Znacznie poprawia pracę trzustki przyjmowanie witaminy K-2 w ilości 500 mcg dziennie.

Można to uatrakcyjnić, spożywając brukselkę, brokuły lub kalafior na surowo w postaci sałatek np. z jajkiem i majonezem. Niestety gotowanie niszczy ok. 95% witaminy K-2, znajdującej się w tych warzywach.

Ponadto badania udowodnił, że regeneracja trzustki zachodzi także pod wpływem przyjmowania czarnuszki czyli Nigella sativa.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Czarnuszka_siewna

 

Musisz pamiętać, że leczenie ziołami jest długotrwałe, ale zanim przejdziesz na proponowaną Tobie insulinę warto spróbować innych metod. Musisz wiedzieć, że w naszym organizmie istniej tzw. sprzężenie zwrotne. Jeżeli receptory określaj jakiś poziom insuliny we krwi to wysyłają informację do trzustki o zmniejszeniu produkcji.

Ostrzegam, przed zakupem przypraw tzw. chińskiej produkcji. Nie są badane na poziom toksyn, herbicydów czy pestycydów.

Jeżeli wstrzykujesz sobie insulinę, to po pewnym czasie trzustka zaprzestaje produkcji na stałe.

Czyli stajesz się Biologicznym Robotem, płacącym dodatkowy podatek. I o to w tym interesie chodzi. Dlatego, tzw. urzędnicy, czyli wykonawcy poleceń, nie podają i nie zakazują sprzedaży środków powodujących przewlekłe choroby.

Zawsze powtarzałem, że Pan Bóg zrobił ludziom niezły kawał „dając im wolną wolę”. Wiesz co Tobie może zaszkodzić ale musisz sam wybrać nie zwalaj na innych.

dr J. Jaśkowski

 

Państwo, którego historia budowana jest na kłamstwie nie może przetrwać. jj

 

*Kirisutokyou - Chrześciaństwo

www.greenmedinfo.com/article

www.ecclesia.org.pl/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-jerzy-jaskowski-fluor-trucizna-dla-ludzi/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-jerzy-jaskowski-fluor-trucizna-dla-ludzi/

http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/77835-jajcarze-z-izb-lekarskich-fluor-cz2

https://www.youtube.com/watch?v=mj1xh8gG5qo

 

Gda 09.XI.2016 r.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 10 listopad 2016 21:17
alexjones.pl Inne Historia Wolność religijna - co to jest? Mordowanie Chrześcijan