Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Komunikaty Nowy system komentarzy
Kategoria: Komunikaty   Środa, 23 listopad 2016 23:35 Napisał

Nowy system komentarzy

W dniu dzisiejszym został uruchomiony na naszej stronie nowy system komentarzy. Do tej pory oprócz naszego własnego modułu służącego do prowadzenia dyskusji, dostępny był system komentarzy Facebooka. Oba te systemy nie do końca spełniały swoją funkcję. Problem z komentarzami facebookowymi jest oczywisty, a więc konieczność rejestrowania się w tej przez wielu nielubianej sieci społecznościowej, ostatnio często zgłaszane ginące komentarze, brak możliwości osadzania w komentarzu zdjęć i filmów. Natomiast korzystanie z naszego niezależnego systemu wiązało się z koniecznością rejestracji, a procedura była dość uciążliwa, bo kilkuetapowa ze względu na bardzo uciążliwą działalność hakersko-spamerską.

Ponieważ wiele wskazuje na to, że Facebook robi wszystko żeby utrudnić proces eksportowania archiwalnych komentarzy, zdecydowaliśmy się na pozostawienie starej wersji tego narzędzia w dotychczasowych artykułach, a wszystkie nowe wpisy będą już komentowane za pomocą Disqus.

Do systemu Disqus można się zalogować jednym kliknięciem za pośrednictwem konta w Disqus, Facebook, Twitter, Google, można bezpośrednio ręcznie założyć konto w Disqus, a także można komentować bez logowania całkowicie anonimowo.

Komentarze anonimowe pojawią się w dyskusji dopiero po zaakceptowaniu ich przez moderatora.

W razie jakichkolwiek problemów z komentowaniem, proszę o informację o tym. Zachęcam do komentowania.

admin


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)