Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Komunikaty Informacja - problemy techniczne/przeprowadzka
Kategoria: Komunikaty   Sobota, 08 luty 2014 19:59 Napisał

Informacja - problemy techniczne/przeprowadzka

Drodzy czytelnicy, miło mi poinformować, że portal alexjones.pl cieszy się rosnącą popularnością, oznacza to wzrost liczby odwiedzin, a więc coraz większe obciążenie serwera. W ostatnich dniach dochodziło od czasu do czasu do przeciążenia serwera - występowały więc problemy z wyświetlaniem zawartości strony.

W związku z tym zdecydowałem się ponownie przenieść portal na nowy - wydajniejszy serwer (poprzednia zmiana serwera miała miejsce w lipcu 2013) oraz dokonać kilku usprawnień poprawiających wydajność.

Prace związane z przeniesieniem portalu już trwają, w związku z czym aktualnie mogą występować pewne nieprawidłowości w wyświetlaniu stron, szczególnie w czasie propagacji domeny.

Wszystko powinno powrócić do normy najpóźniej jutro (2014-02-09, niedziela). Nowy serwer zapewni zdecydowanie szybsze wyświetlanie się zawartości portalu, a także nie powinny już zdarzać się przypadki przeciążenia serwera.

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Sobota, 05 grudzień 2015 19:52
alexjones.pl Inne Komunikaty Informacja - problemy techniczne/przeprowadzka