Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Komunikaty O nas
Kategoria: Komunikaty   Poniedziałek, 27 maj 2013 19:28 Napisał

O nas

Portal alexjones.pl jest własnością osoby prywatnej, nie jest związany z żadną partią polityczną, religią, czy grupą społeczną, nie jest też przez nikogo finansowany. Został stworzony i jest prowadzony jako odpowiedź na rosnącą dysproporcję pomiędzy fałszem informacyjnym docierającym do nas z mediów mainstreamowych, a względnie obiektywną, rzetelną informacją, która dociera jedynie z wąskich nisz jakimi są niektóre media alternatywne.

Stworzyłem tą stronę kontynuując działalność portalu stopnwo.com.pl, który prowadziłem w 2008 i 2009 roku. Z różnych względów zamknąłem portal stopnwo.com.pl, także dlatego że w międzyczasie pojawiło się wiele genialnych portali informacyjnych, które funkcjonują do dzisiaj. Niestety obserwując coraz bardziej agresywną i bezwzględną propagandę światowych i polskich korporacyjnych mediów poczułem się zmuszony do reaktywacji działalności. Z tego też powodu zachęcam wszystkich do przyłączania się do różnych inicjatyw, tworzenia własnych portali, forów, pisania tekstów i informowania najbliższego otoczenia o coraz bardziej bezczelnych posunięciach szajki światowych zwyrodnialców i naszych rodzimych sprzedajnych dorobkiewiczów.

 

Ponieważ nie zależy mi na promowaniu swojego nazwiska, własne teksty publikuję jako greendagger. Nie zamierzam zostać znanym publicystą, politykiem, ani showmanem. Powstanie tego portalu jest naturalną odpowiedzią na potrzebę czasów w jakich żyjemy, jest to też jeden z wielu etapów w moim życiu, który także kiedyś się skończy. Staram się najważniejsze z mojego punktu widzenia informacje komentować własnymi tekstami. Poruszam oczywiście tematy na których się znam i uważam, że mam w nich coś do powiedzenia. Nie zawsze jest to możliwe regularne pisanie artykułów, gdyż bieżąca administracja, aktualizowanie i rozbudowa portalu zajmuje mi codziennie wiele godzin.

 

Dlaczego Alex Jones?

Alex Jones jest amerykańskim dziennikarzem, który od lat bezkompromisowo ujawnia wszystko to, o czym ludzie powinni wiedzieć, ale nie dowiedzą tego z telewizji i innych sprzedajnych mediów. Darzę go podobnym szacunkiem jak David'a Icke'a i wielu innych mniej znanych odważnych ludzi, którzy demaskują szatański plan zniewolenia naszej planety przez klikę szaleńców. W miarę możliwości staram się zamieszczać na portalu www.alexjones.pl tłumaczenia lub własne opracowania na podstawie najważniejszych informacji publikowanych na portalach Alex'a Jones'a (infowars.com, prisonplanet.com), nie oznacza to jednak że ten portal zawierać będzie wyłącznie treści zgodne z poglądami i tym co głosi Alex Jones.

Informuję, że nie roszczę sobie prawa do propagowania jedynej słusznej prawdy, stąd często zdarza się że na łamach portalu pojawiają się artykuły i opinie z innych źródeł, z którymi nie do końca się zgadzam, lecz jeśli wnoszą one do tematu ciekawy punkt widzenia będą także publikowane.

 

Zasady komentowania

Komentarze zamieszczane pod artykułami są opiniami czytelników, są one moderowane tylko w ostateczności, w szczególności jeśli zawierają przekleństwa lub wyrazy obraźliwe, reklamy niezwiązane z tematem dyskusji itp.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(56 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Piątek, 02 wrzesień 2016 11:59