Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Komunikaty Wspieraj alexjones.pl
Kategoria: Komunikaty   Wtorek, 28 kwiecień 2015 09:32 Napisał

Wspieraj alexjones.pl

Szanowni czytelnicy, wkrótce minie 2.5 roku od chwili uruchomienia portalu alexjones.pl. Projekt ten od początku był niekomercyjna inicjatywą obywatelską. Dzięki konsekwentnej pracy tylko jednej osoby, udało się pozyskać tysiące stałych czytelników oraz dotrzeć z informacją do milionów osób. Bardzo cieszy mnie stale rosnąca oglądalność tej strony, chociaż ciągle rosnąca jej popularność wymaga poświęcania jej coraz więcej czasu i środków.

Do tej pory cały koszt utrzymania portalu spoczywał na jego twórcy, właścicielu i jedynym administratorze. Początkowo koszty nie były duże, teraz też nie są ogromne, ale do tej pory są to już tysiące złotych. Ważniejsze jest, że dotąd budowanie, rozwijanie i codzienne administrowanie portalu zajęło mi wiele tysięcy godzin. Nie żałuję nawet jednej minuty poświęconej na prowadzenie tego projektu i w takiej lub innej formie będę starał się ten portal nadal prowadzić.

Natomiast prowadzenie strony, odbywa się kosztem zaniedbywania życia prywatnego i zawodowego. Dlatego, żeby portal mógł się dalej rozwijać potrzebuję Waszego wsparcia, także finansowego. Została stworzona podstrona, na której można dokonywać bezpośrednich wpłat na konto bankowe lub przez szybkie płatności PayPal (także płatności za pomocą karty).

Jeśli ten apel spotka się z Waszym odzewem i będzie miał przełożenie na rzeczywiste wpłaty oraz będzie taka wola wpłacających, to lista darczyńców zostanie publikowana.

Jeśli chciałbyś nawet drobną kwotą wspomóc portal alexjones.pl, możesz tego dokonać tutaj.

greendagger


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 05 grudzień 2015 20:39