Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Komunikaty Zmiana serwera
Kategoria: Komunikaty   Środa, 25 listopad 2015 19:56 Napisał

Zmiana serwera

Drodzy czytelnicy, 25 listopada odbyła się kolejna zmiana serwera, na którym uruchomiony jest nasz portal. Poprzednia przeprowadzka odbyła się ponad półtora roku temu. Wraz ze wzrastającą popularnością tej strony, rosną także wymagania dotyczące wydajności sprzętu serwerowego.

Obecnie ruch na naszym portalu to ponad 1.000.000 wyświetleń stron miesięcznie, co oznacza czasami potrzebę obsłużenia kilkuset użytkowników jednocześnie.

Bieżąca działalność portalu nadal finansowana jest z prywatnej kieszeni jej twórcy i administratora, dlatego nie jest możliwe wykupienie usługi hostingowej "na wyrost" oraz konieczne jest okresowe zwiększanie mocy serwera. Wiąże się to nieraz z koniecznością zmiany operatora hostingu i czasowymi problemami z dostępnością strony.

W czasie propagacji domeny, czyli najpóźniej do jutra mogą jeszcze zdarzać się pewne nieprawidłowości w działaniu portalu.

 

greendagger


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(1 głos)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Sobota, 05 grudzień 2015 20:40