Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Iluminaci używają kobiety by niszczyć mężczyznę
Kategoria: Społeczeństwo   Czwartek, 09 marzec 2017 09:33 Napisał

Iluminaci używają kobiety by niszczyć mężczyznę

Heteroseksualny związek dwojga ludzi na całym świecie oparty jest o wymianę energii między kobietą a mężczyzną. Mężczyźni chcą władzy. Kobiety chcą miłości. Małżeństwo to jest wymiana tych dwóch czynników strzeżona pieczęcią seksualnej wyłączności.

Jest takie powiedzenie że: „Za sukcesem każdego mężczyzny, stoi kobieta”.

Kobieta potrafi wzmocnić mężczyznę. Jak to robi? Przyjmując jego przywództwo. Stając się pierwszym oficerem, kapitanem statku. Mężczyzna jest dumny z kobiety, matki jego dzieci - kobieta jest dumna z sukcesów swego męża.

Illuminati zorientowali się, że ten proces może działać w obie strony. Kobiety miast wzmacniać swojego „macho” mogą kwestionować jego męskość. Przystąpiono do nauczania kobiet uzurpowania sobie atrybutów władzy mężczyzn - wyprodukowano feministki. Illuminati  podważyli istnienie tylko dwóch płci oraz utworzono nową rasę mężczyzn niezdolnych do pełnienia wiodącej roli w rodzinie i podejmowania decyzji.

Zapewne wiecie jak funkcjonuje ten proces. Dowiadujesz się, że twój przyjaciel, „Janek,” jest załamany, bo jego partnerka opuściła go (partnerka, nie żona, bo to jest coraz bardziej powszechne zjawisko). Do rozdziału doszło po tym jak wydarzyła się domowa „sprzeczka”. Ona stawała się agresywna, szczególnie po wypiciu alkoholu. Zdarzyło się że on ją popchnął. Nic się jej nie stało, ale ona wezwała policję. Wkroczyło prawo i rozdzieliło ten „chory” związek.

W tym „związku” to ona miała władzę, jak mówią, nosiła spodnie. Czuł się urażony i efektem była złość. Jego ex uparła się, że jej 20-paro letnia córka będzie żyć z nimi, mimo jego zastrzeżeń. To córka robiła wszystko by wszyscy wokół niej byli tak nieszczęśliwi jak ona, a ona czuła się nieszczęśliwa. Obie panie mieszkały u niego za darmo - nie płacąc czynszu.

Janek powinien być zdecydowany od samego początku i powiedzieć: „w tej sytuacji żadna z was nie będzie tu mieszkać”. Zamiast tego był zestresowany i czuł się winny zaistniałej sytuacji.

Trafił do grupy „mężczyzn” o nazwie „Rozwój”. Ale to co tam rozwijano u uczestników to było poczucie „wstydu i winy” u mężczyzny. Wmawiano im, że są przydatni wówczas gdy stają się bardziej ulegli. Pozwolił się tam tak omamić, że namówił swoją ex do udziału w podobnej grupie dla kobiet prowadzonej przez tą sama agencję a finansowana przez rząd. Tam jednak była inna atmosfera. Kobietom wmawiano że są prześladowaną mniejszością. Namawiano do buntu przeciwko tym złym mężczyznom. Szkolono je jak uzyskać psychologiczna przewagę nad facetem. Komuna nazywała to ”podnoszeniem świadomości”. On sam w swojej naiwności myślał że to on jest przyczyną wszystkich problemów swojej łóżkowej (nie życiowej) partnerki. Było mu jej żal.

Był przekonany że jego gniew to wina jego nadmiernego poczucia męskości. Odwoływał się do dokumentalnego filmu o szympansach. Samiec szympans dostawał bzika, złościł się krzyczał rzucają czym popadło. Samice i młode chowały się ze strachu. Kiedy taka „domowa” burza mijała, samiec szympans stawał się znowu troskliwy i opiekuńczy. Jako mężczyzna poczuł się jak ten szympans. Uważał że to w nim tkwi demon zła.

Ale nasz bohater zrozumiał wszystko źle. Ten samiec szympans nie był wariatem. Potwierdzał tylko swoją nad stadem dominację. Gdy wykonał ten swój obowiązek, pokazał także że jest kochającym mężem i ojcem. Powinien swoim postępowym doradcom powiedzieć, że nie jest niebezpieczny i ma prawo być panem na swoim podwórku.

Skończył tak, że jego ex wyprowadziła się razem z jego meblami. On został w pustym mieszkaniu ze swoim pustym życiem i zrujnowanym ego. Mając 55 lat musi zacząć budować swoje życie od nowa. Janek jest dobrze wychowanym, zdolnym mężczyzną, ale gdy opowiada o tym co go spotkało jest jak dziecko (tak mówi jego mowa ciała). Każdy człowiek, który jest rządzony przez kobiety staje się dzieckiem lub kobietą. Dlatego coraz częściej widać w telewizji facetów płaczących jak dziecko w przedszkolu, któremu zabrano lizaka.

PS. Czy teraz się dziwicie że genderowcy wmawiają iż płeć nie decyduje się przy narodzeniu w oparciu o narządy płciowe? Oni chcą mieć czas by z faceta wyprodukować mentalną „babę” a z kobiety „femina” (babo-chłopa).

PS2. Tyle zachodu tylko po to, aby zmniejszyć populacje ludzi.
Którego mężczyznę pociąga babochłop? Patrze na kobietę – ładna zgrabna, na początku jej zachowanie uwodzicielskie, kobiece.
Ale wkrótce okazuje, że jednak wygląda jak kobieta, a zachowuje się jak menel z rynsztoka. Obrzydzenie człowieka bierze. Nie pomaga nawet jej ładna buzia, zgrabna figura, sexy kiecka. Człowiek pamięta wcześniejsze zachowanie i to obrzydzenie wciąż pozostaje.
A efekt? Kobieta staje całkowicie aseksualna. Inteligenta, przebiegła i głupia jednocześnie. Każda? Nie. Ale dużo ich. Podobno co najmniej 40%. I ta liczba rośnie.
Skończy się jak w Seksmisji – sieroty produkowane w próbówkach.
Tylko mężczyzn nie da się już odkopać.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 09 marzec 2017 12:07
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Iluminaci używają kobiety by niszczyć mężczyznę