Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Papież Franciszek wątpi w istnienie Boga?
Kategoria: Społeczeństwo   Piątek, 10 marzec 2017 01:19 Napisał

Papież Franciszek wątpi w istnienie Boga?

Papież potępia wzrost populizmu jako "zła" w zachodnich demokracjach. Ale jakoś Papież nie zauważa, że w coraz większej części świata panują socjaliści, a właściwie ateistyczni neokomuniści, którzy promują moralną zgniliznę, aborcję, sodomię...
Kto czyta Biblię, ten wie że już w księdze Jeremiasza napisano:

«Biada pasterzom, którzy prowadzą do zguby i rozpraszają owce mojego pastwiska - wyrocznia Pana. Dlatego to mówi Pan, Bóg Izraela, o pasterzach, którzy mają paść mój naród:
Wy rozproszyliście moją trzodę,  rozpędziliście i nie zatroszczyliście się o nią;  oto Ja się zatroszczę .... (Jer.23 )

Także w Nowy Testament ostrzega nas i przed "Fałszywym prorokiem", "Antychrystem" i uprzedza o fałszywych pasterzach- wilkach w owczej skórze.

W wywiadzie dla niemieckiego Die Zeit Papież w czwartek powiedział że "populizm jest złem i kończy się źle jak to minione stulecia wykazały".
Papież powiedział też, że odrzuca wszelkiego rodzaju kult wokół papiestwa i że on jest normalnym wierzącym, podobnie jak każdy z nas.

Co do kultu zgoda, ale to właśnie ten papież przenosi kult własnej osoby na nowy poziom i wbrew temu co sam mówi, czyni inaczej.

Co do drugiej części stwierdzenia to może być prawdą w odniesieniu do niego samego. Bowiem jeśli idzie o instytucję Papieża, to jednak jeśli "głowa Kościoła" jest następcą, kontynuatorem dzieła Świętego Piotra, to nie był on jednak równy nawet pozostałym Apostołom, ale został ustanowiony głównym pasterzem. Chrystus do Niego powiedział:

«Szymonie, synu Jana. Paś owce moje».

Franciszek jednak powiedział, że "nie widzi siebie jako kogoś specjalnego... Jestem grzeszny, jestem omylny".

Tu się z Franciszkiem mogę zgodzić, choć obawiam się że jest z kimś specjalnym - oby nie był specjalnym wysłannikiem takiego antychrysta jak Soros - bo z upodobaniem głosi ideologię, którą ten ostatni wspiera.

W tym dużym wywiadzie, jakiego Franciszek udzielił niemieckiej gazecie, papież został zapytany czy przeżył chwile, w których wątpił w istnienie Boga. On odpowiedział: "Ja też miewam chwile pustki".

Wprawdzie Chrystus mówił swoim uczniom:

«Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: "Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze!", a byłaby wam posłuszna.
No ale oni wówczas nie wiedzieli tyle co my wiemy dzisiaj. Ponadto, aby uwierzyć nie potrzebna jest wiedza, gdyż wiara jak sama nazwa wskazuje polega na czym innym niż nauka. Aby wierzyć trzeba chcieć.

Przy tym papież jeszcze dodaje że "chwile zwątpienia mogą rosnąć", mówi też że "wierzący, którzy wątpliwości nie doświadczają, stają się infantylni".

No to wychodzi na to, że ja jestem infantylny, bo ja nie mam najmniejszych wątpliwości w istnienie Boga. Mało tego, ja nie tylko wierzę, ale potrafię na każdym kroku dostrzec dowody istnienia Boga.

A papież co?  Zamiast siania ziarna WIARY sieje ziarna ZWĄTPIENIA?

Apage...

To, w co nie wierzę to to, że Benedykt XVI rzeczywiście sam ustąpił. Myślę, że był to zamach.

Papież grzmi przeciw "populizmowi" sam będąc skrajnie liberalnym w kwestiach społecznych i politycznych, gdy żaden papież, jakiego widziały dzieje Kościoła nigdy taki nie był.

To nie populizm jest złem ale Pope-ulizm.

Papież dołączył do tych, których celem jest zniszczenie prawdziwej wolności i demokracja, dołączył do globalistycznych elit, które zabrały się do malowania porządnych ludzi jako faszystów i nazistów, którzy teraz będą mieli uzasadnienie by zniszczyć swoich przeciwników z religijnym błogosławieństwem. Czemu papież wybrał żeby pójść razem z  ludźmi którzy gardzą Jezusem? Co to mówi o człowieku  zwanym papieżem?

PS. Sataniści i okultyści już odprawiają swoje orgie, które mają doprowadzić do zniszczenia "populisty" Trumpa. Czyżby mieli w swym bezbożnym dziele niezwykłego sojusznika?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(23 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 10 marzec 2017 01:48
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Papież Franciszek wątpi w istnienie Boga?