Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Kalekie społeczeństwa Zachodu – w drodze ku przeznaczeniu
Kategoria: Społeczeństwo   Poniedziałek, 20 marzec 2017 14:44 Autor: admin

Kalekie społeczeństwa Zachodu – w drodze ku przeznaczeniu

Kalekie społeczeństwa Zachodu – w drodze ku przeznaczeniu foto: shutterstock

Cywilizacyjna, moralna i kulturowa degradacją Zachodu osiąga coraz to nowe rekordy, nie usiłując już nawet maskować swej prawdziwie szatańskiej natury.

Media korporacyjne stały się w stu procentach producentami propagandowej wirtualnej rzeczywistości, nie mającej nawet minimalnego związku z realiami. Obecnie można by je  traktować jako nowy gatunek sztuki wizualnej i przejść nad tym zjawiskiem do porządku dziennego. Problem tkwi w tym, że praktycznie całe zachodnie społeczeństwo żyje w tym przedstawieniu, traktując je jak realną rzeczywistość.

W tym kontekście symbolicznego znaczenia nabiera, wyemitowany niedawno program CNN pod tytułem „Wyznawca”[i], którego autor zjada przed kamerami mózg człowieka[ii], w symbolicznym geście ilustrującym autentyczną misję współczesnych zachodnich mediów głównego nurtu.  Rzeczywiście, w przenośni zjadają one mózgi odbiorców, przekształcając ich w bezmyślne istoty zdalnie sterowane przez rządzącą światem oligarchię.

W normalnych czasach, nawet najgłupszy, nie zainteresowany prawdą człowiek, miał jasno wytyczone granice absurdu, które zmuszały manipulantów okresu Goebbelsa[iii] czy Stalina do konstruowania prawdopodobnych kłamstw. Dziś wymóżdżony osobnik bez sprzeciwu „łyka” każde nawet najobłędniejsze kłamstwo. Nie dziwi się, że Rosja wybrała mu nowego prezydenta USA, że III RP znajduje się dziś pod niewidzialną sowiecką okupacją i historyczny fakt likwidacji ZSRR w 1991 roku nie ma tu nic do rzeczy. Wierzy bez zastrzeżeń, że dzisiejsi Ukraińcy, czy Niemcy to polscy przyjaciele i nie ma co rozpamiętywać ich zbrodni sprzed 70 lat, bo praktycznie żaden ich bezpośredni sprawca nie został przy życiu, itd., itd..

Wymóżdżone jednostki można przyrównać do pojazdów z uszkodzoną kierownicą poruszających się chaotycznie po drodze i niszczących w tym procesie siebie, oraz otoczenie. Przeżywające końcową fazę swej agonii, społeczeństwo III RP, nie zauważa dramatyzmu zdarzeń, ba nie widzi nawet nic patologicznego w swej obecnej sytuacji.

Jednakowoż dobry Stwórca dał człowiekowi dwa „systemy sterujące” – rozum i sumienie (serce). Zwykle niedostatki jednego kompensował nadmiar drugiego, co dawało każdemu szansę na ratunek.

Dziś mamy jednak do czynienia z dwoma „kanibalami”, obok mediów zżerających ludzkie mózgi funkcjonuje też hierarchia kościelna pożerające serca swych owieczek. W czasach Chrystusa starozakonni Żydzi podlegali ponad trzystu przepisom od których rzekomo zależało ich zbawienie. W nowym faryzejskim zakonie mafii watykańskiej, która zawłaszczyła nasz Kościół Katolicki, mamy dziś tysiące przepisów, rytuałów i innych „wymogów”, a na dodatek podwójne, czy nawet potrójne standardy. W tym nie wyzna się nawet człowiek ze zdrowym sercem i rozsądkiem. I w tym tkwi kwintesencja następującej zagłady „chrześcijańskiego” Zachodu w ogólności, a „katolickiej” III RP w szczególności.

Ignacy Nowopolski

[i] http://www.foxnews.com/entertainment/2017/03/10/reza-aslan-eats-human-brain-on-new-cnn-show-believer.html

[ii] http://media.breitbart.com/media/2017/03/CNN-Aslan-Eating-Brain-640×480.jpg

[iii] https://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Goebbels

Za: http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/764931,kalekie-spoleczenstwa-zachodu-w-drodze-ku-przeznaczeniu


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 20 marzec 2017 17:07
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Kalekie społeczeństwa Zachodu – w drodze ku przeznaczeniu