Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Społeczeństwo   Piątek, 03 listopad 2017 04:05 Autor: admin

W zeszłym roku Niemcy wydali na zasiłki dla islamistów astronomiczną kwotę 9,2 mld euro!

Pieniądze bez konieczności pracy, zaoferowane przez kanclerz Niemiec, Angelę Merkel, każdemu chętnemu imigrantowi z Afryki i z Azji, który zdecyduje się przejechać przez pół świata byle dotrzeć do Niemiec, to bardzo istotny wabik wywołuący kryzys migracyjny w Europie. Jednak aby podtrzymać z jakiegoś powodu falę nielegalnych imigrantów przybyłym już trzeba wypłacać realne, duże pieniądze.

Niemcy w zeszłym roku przeznaczyły na zasiłki dla niepracujących imigrantów aż 9,2 miliarda euro. Jest to kolosalna suma porównywalna z rocznym deficytem budżetowym Polski. Innymi słowy, tyle ile oni rozdali islamistom, my musimy pożyczyć na procent.

Można by powiedzieć - kto bogatemu zabroni - ale konsekwencje takiej polityki mogą być tragiczne nie tylko dla Niemiec, lecz również dla całej Europy. Dzisiaj niemieckie media obiegła wiadomość, że przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy tak zwanych uchodźców, zaginęło bez śladu, gdy tylko dowiedzieli się, że mogą zostać deportowani.

Przeważnie byli to ludzie nie posiadający żadnych dokumentów, co powodowało że mogli właściwie przyjść do dowolnego urzędu, w dowolnym landzie i ubiegać się o zasiłek. Wiadomo, że rekordziści pobierali zasiłki nawet w kilkunastu landach jednocześnie! Kto wie czy ta astronomiczna kwota wydana na opłacanie fałszywej empatii, nie jest w dużej mierze wynikiem nadużyć opanowanych do perfekcji przez "Księciów Orientu"?

Ta nowa rasa panów nie musi pracować, bo politycy przekazują im środki wypracowane przez ludzi którzy ich wybierali do sprawowania władzy. Teraz mogą przekazywać zrabowane w podatkach pieniądze, wprost do kieszeni niepracujących islamistów. To doprawdy zabawne, że Niemcy wpadli w kierat i muszą pracować na swoich "gości:, których łaskawa była im zaprosić ich lekkomyślna pani kanclerz, którą sobie zresztą niedawno wybrali na kolejną kadencję ...

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Piątek, 03 listopad 2017 08:37