Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Społeczeństwo   Środa, 04 grudzień 2013 16:49 Napisał

Para gejów kupiła chłopca by go gwałcić!

Para gejów kupiła chłopca by go gwałcić! foto: Wikimedia Commons

Para australijskich gejów zapłaciła 8 tys. dolarów za chłopczyka z Rosji, którego adoptowali i gwałcili przez 8 lat. Oddawali go w celach zaspokojenia seksualnego także innym homoseksualistom.

Dziecko przez 8 lat było molestowane i brutalnie gwałcone przez „związek partnerski” gejów – Marka Newtona (42 l.) i Petera Troung’a (36 l.). Urodziła je matka-surogatka z Rosji. Przez 8 lat jego życia zboczeńcy udawali dobrych opiekunów, pokazując wszystkim jak czule opiekują się synkiem.

Dziecko miało około dwóch tygodni, gdy zostało pierwszy raz zgwałcone przez zboczonego Newtona, który nagrał zdarzenie swoją kamerą wideo. Dziecko było też regularnie gwałcone przez innych gejów – jak ustaliła policja, w grę wchodzi przynajmniej 8 mężczyzn. Mężczyźni mówili dziecku, że to najzupełniej normalne.

Wiele z gwałtów było rejestrowanych kamerą, a następnie przesyłanych między pedofilami-homoseksualistami z międzynarodowej szajki „Kochankowie chłopców”. Te właśnie związki doprowadziły do wykrycia zbrodni jakich dopuszczali się na chłopców – kiedy homoseksualiści wraz z dzieckiem przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, policja natrafiła na film z chłopczykiem, co doprowadziło do aresztowania „tatusiów”.

Chłopiec jest pod opieką amerykańskiej rodziny zastępczej.

Ku przestrodze wszystkim zwolennikom „związków partnerskich”, homoślubów i adopcji dzieci przez homoseksualistów…

 

za: popieranie.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane