Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Jak Rockefellerowie przerobili kobiety
Kategoria: Społeczeństwo   Niedziela, 11 październik 2015 13:17 Autor: admin

Jak Rockefellerowie przerobili kobiety

Jak Rockefellerowie przerobili kobiety foto: Wikimedia Commons/CC

Feminizm jest doskonałym przykładem jak mega-kartel Rockefellera wykorzystuje niesamowitą siłę środków masowego przekazu (np. propagandę) w celu kontroli społeczeństwa. W ciągu krótkich 40 lat, wiele kobiet utraciło kontakt ze swoim naturalnym instynktem miłości. W wyniku tego wystąpił bałagan w rodzinie, szalejąca deprawacja seksualna, oraz gwałtownie spadł współczynnik urodzeń.

Postaram się przeanalizować rolę Rockefellera, ale najpierw musimy zapamiętać, że dla kobiety miłość jest instynktownym aktem poświęcenia. Oddaje się mężowi i dzieciom, i jest spełniona kiedy widzi jak się rozwijają i kiedy otrzymuje ich miłość, szacunek i wdzięczność. Kobieta składa tę największą ofiarę tylko jednemu mężczyźnie, który będzie o nią dbał oraz zapewniał środki dla jego rodziny. Mężczyźni instynktownie chcą spełniać ten obowiązek. To jest istota heteroseksualnej umowy (tj. małżeństwa): siła kobieca w zamian za męską siłę wyrażoną miłością. Seks jest symbolem tego ekskluzywnego związku. Małżeństwo i rodzina mogą nie odpowiadać wszystkim, ale dla większości taka jest naturalna droga. Feminizm przeszkolił kobiety do odrzucenia tego modelu jako „staroświeckiego, opresyjnego stereotypu”, mimo że odpowiada on ich naturalnym instynktom.

Brytyjski pisarz napisał kiedy usłyszał dwie młode kobiety: „Obecnie wszyscy mężczyźni są bezużyteczni” powiedziała jedna. „Tak” odpowiedziała druga. „Problem polega na tym, że nie dorośli do wyzwań feminizmu. Nie rozumieją, że potrzebujemy by byli bardziej męscy, a zamiast tego wolą się nie wiązać”. Czy taka jest ich logika? Jeżeli kobiety są mniej kobiece, czy mężczyźni będą bardziej męscy? Mężczyźni nie są stworzeni by walczyć z kobietami. Oni chcą być zapewniani przez kobiecą zgodę i oddanie. Kiedy kobiety ciągle konkurują z mężczyznami, oni nie będą szukać małżeństwa i rodziny.

Obecnie, kiedy zdyskredytowano miłość i małżeństwo, kobiety nie mają niczego w zamian za miłość oprócz seksu. Dlatego wiele z nich mają obsesję na punkcie wyglądu i bezmyślnie dają swoje ciała wszystkim bez różnicy. Stała miłość nie zależy od seksapilu kobiety, ani od jej osobowości, ani od jej sukcesów. Zależy od jej poświęcenia. W końcu kochamy tych, którzy kochają nas.

Duży obraz: główni bankierzy

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że feminizm to masowa indoktrynacja, ponieważ nie mogą zidentyfikować ani jej sprawców, ani środków, ani motywu. Aaron Russo, producent filmów z Betty Midler i „Ameryka — od wolności do faszyzmu”, zidentyfikował je wszystkie i potwierdził moje przekonania. Kiedy Nicholas Rockefeller chciał zdobyć Russo do Rady Stosunków Międzynarodowych, powiedział mu, że jego fundacja rodzinna stworzyła liberalizację kobiet, używając kontrolę środków masowego przekazu, jako część długoterminowego planu zniewolenia ludzkości. Przyznał, że ich zamiarem jest zainstalowanie nam ‚chipów’. Wystarczy wpisać w Googla ‚Fundacja Rockefellera’ i dostaniesz pół miliona cytatów.

Ukrytym celem feminizmu jest zniszczenie rodziny, co splata się z rządowym praniem mózgów młodzieży. Skutkami ubocznymi są tu depopulacja i zwiększenie liczby osób płacących podatki. Zlikwidowanie roli mężczyzn jako głów rodzin również destabilizuje rodzinę. W celu nadania sensu dla świata konieczna jest drastyczna zmiana wzorców. Rockefellerowie są częścią prywatnego świata kartelu składającego się z głównych banków, które również kontrolują media, obronę, farmaceutykę i inne kartele. By chronić swój monopol środków i bogactwa, ustanawiają światowe państwo policyjne (rząd światowy), posługując się pretekstem wymyślonego ataku 11.IX i niekończących się wojen. Rockefeller powiedział Russo o jego planie rok przed tym atakiem.

Poeta Charles Peguy powiedział: „wszystko zaczyna się od wiary i kończy na polityce”. Kartel bankowy potrzebuje jakiejś filozofii by usprawiedliwić zniewolenie ludzkości. Tą filozofią jest satanizm. Kartel kontroluje świat poprzez sieć stowarzyszeń okultystycznych połączonych z masonerią, komunizmem, Watykanem i zorganizowanym żydostwem (Bnai Brith, ADL, AJC, syjonizm). Najwyższymi rangą okultystami są Illuminati. Nowoczesna kultura zachodnia jest masońska, opiera się na lucyferianizmie i masonerii, naucza, że człowiek a nie Bóg określa rzeczywistość. (Oczywiście muszą zlikwidować prawa naturalne i duchowe po to, by zapewnić sobie kontrolę). Zrozumieli, że ludzie są niepewnymi i elastycznymi stworzeniami, którzy wolą wierzyć w to co im się powie, niż ufać swojemu rozsądkowi. Tak więc np. środki masowego przekazu odnoszą sukces w propagowaniu homoseksualizmu konfliktującego z naturalnym instynktem.

Media wykorzeniają miłość

Używana jest każda forma środków masowego przekazu (filmy, telewizja, czasopisma, muzyka, reklamy, wiadomości) by indoktrynować i sprawować społeczną kontrolę w celu osiągnięcia najwyższego celu — zniewolenia. Jest związek między tym co stało się w komunistycznej Rosji i tym co dzieje się obecnie w Ameryce. W obu przypadkach kartel centralnych banków wzmacnia swoją totalitarną kontrolę.

Zadaniem mediów jest odwracanie uwagi od tego wszystkiego, i nie do uniknięcia wojna z Iranem i Unia Północno-Amerykańska. W tej chwili główną sprawą jest ocieplenie klimatyczne — jako odwrócenie uwagi. W celu zniszczenia rodziny, media przekonały kobiety, że one nie mogą zależeć od kontaktów heteroseksualnych. Myma Blyth była naczelnym redaktorem Ladies Home Journal w l. 1981 — 2002. W swojej książce Siostry stare panny (2004) powiedziała, że media sprzedały kobietom „kariery dokładnie w taki sam sposób w jaki wcześniej pojęcie szczęśliwej domatorki… sprzedano ich matkom”.

Illuminati podważyli naturalny instynkt kobiety — miłość, propagując następujące twierdzenia: Mężczyznom nie można już wierzyć. Na łamach Lifetime Network Blyth przedstawiła swoje opinie, że „wszyscy mężczyźni to: niewierne szczury, obelżywe monstra, nieuczciwe szumowiny, albo wszystko razem. Z drugiej strony — kobiety są… twardymi zawodnikami, odnoszącymi zwycięstwa pomimo jaskiniowców, którzy… chcą by były im posłuszne”. Kobiety są ofiarami z powodu swojej płci. Blyth mówi, że media wysyłają „jeden przekaz — czysto i wyraźnie. Ponieważ jesteśmy kobietami, jesteśmy ofiarami w życiu prywatnym, w pracy, i ogólnie w społeczeństwie”. Tak więc kobieta musi mieć poczucie żalu, powagi i buntu. Tej samej taktyki użyto do manipulacji żydami, czarnymi, robotnikami i homoseksualistami. (zobacz mój artykuł Ofiara jako moralny zombie)

Kobiety powinne być samolubne. „Połączyły się wyzwolenie z narcyzmem” mówi Blyth. Wolny czas oznacza teraz „czas dla siebie, w samotności lub z koleżankami ale na pewno bez partnerów i dzieci…” Mnóstwo artykułów z nową feministyczną ewangelią, że dbanie o siebie jest ważnym elementem zdrowej, przystosowanej kobiety. Seks nie jest zarezerwowany dla miłości i małżeństwa. Czasopisma takie jak Glamour i Cosmopolitan namawiają młode kobiety by „na pierwszej randce otwarcie wystawiły strzelających oczami mężczyzn, i by w łóżku były niezrównane”. Takie kobiety nie mogą ufać mężczyznom na tyle, by móc się oddać z miłości.

Samozadowolenie to kariera a nie mąż i rodzina. „Korzyści społeczne utrzymania stanowiska są krytyczne dla poczucia godności i dowartościowania” — oznajmiła Betty Friedan. Do tego „praca w przeważającej części jest czymś zwykłym” — zaobserwowała Blyth. (nie mówię, że kobiety mają nie pracować, tylko że nie powinny przez pracę rezygnować z rodziny, jeśli chcą ją mieć.) Dlatego wiele kobiet stało się schizofreniczkami usiłującymi pogodzić swoje naturalne instynkty z ciągłymi upomnieniami, by robiły coś przeciwnego. Wszędzie widoczna jest całkowita ruina — rozdzielone rodziny i nieprzystosowani ludzie. W tym samym czasie czasopismo Playboy i inne dają taki sam przekaz dla mężczyzn: nie musisz się żenić by mieć seks. Małżeństwo i dzieci to nuda.

Podsumowanie

To nieustanne walenie w bębny przez media jest niczym innym niż praniem mózgu. Społeczeństwo zostało całkowicie podbite przez kartel bankowy, poprzez użycie kultu satanistycznego i masonerii jako podstawowych narzędzi. Większość masonów nie zna prawdy, ale właściciele mediów z pewnością ją znają.

Kiedyś mówiło się o czymś, że „jest tak amerykańskie jak macierzyństwo i szarlotka”. Tylko sataniści mogliby zniszczyć macierzyństwo. Oprócz ‚wzmocnienia’ kobiet, feminism ‚odseksił’ wiele z nich. Pozbawił je bezpiecznej i szanowanej roli i zrobił z nich przedmiot seksu i zastępowalnych robotników.

Lucyferianie propagują bunt, ponieważ oni odrzucają wszystko to co jest naturalne i prowadzi do szczęścia. Podobnie jak ich symbol — Lucyfer — chcą grać rolę Boga. Boża miłość jest widoczna w oddaniu się kobiety mężowi i dzieciom. Dlatego bankierzy muszą ją zniszczyć.

Dr Henry Makow, tłum. Małgosia

Źródło: http://www.henrymakow.com/001904.html, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 11 październik 2015 13:55
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Jak Rockefellerowie przerobili kobiety