Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Bezczelność władz i głupota ludzka to naczynie połączone
Kategoria: Społeczeństwo   Środa, 11 listopad 2015 10:42 Napisał

Bezczelność władz i głupota ludzka to naczynie połączone

Bezczelność władz i głupota ludzka to naczynie połączone.

Należy przy tym dodać, że przez władze rozumiem zarówno koalicję jak i opozycję.

Tak, to są naczynia połączone jak odstojniki w szambie. Z każdym dniem będziemy otrzymywali coraz więcej na to przykładów.

Za każdym razem gdy usiłujemy podkopać system, który nas więzi okazuje się, że szambo znowu jest pełne, a gdy próbujemy je opróżnić wszystka zawartość wylewa się na nas. Wracamy grzecznie do swojej celi, tyle tylko że dodatkowo upaprani.

Przygotujcie się teraz na zalew propagandy dostarczanej przez wszelkich samozwańczych dobroczyńców. Doświadczycie hucpy przyjaznych wam (jak się okaże) mediów nagłaśniających rządowe sukcesy i afery i zaprzaństwo opozycji - albo odwrotnie. W zasadzie nie ma to absolutnie żadnego znaczenia, gdyż to co usłyszymy nie ma żadnego związku z rzeczywistością.

A w rzeczywistości odegrany zostanie kolejny akt tragikomedii: "Teraz Q*rwa My".

Za 4 lata połowa szambonurków łyknie ten kit i znowu pójdzie zagłosować na tych samych.

A  ONI nawet się tym nie przejmują. Niektórzy jak się pomylą przy łgarstwie to prawdę powiedzą.

Kiedyś przeczytałem stwierdzenia w wykonaniu politruka siły politycznej, która szykuje się do wielkiego skoku, ale oficjalnie jeszcze nie istnieje. Czeka aż się wytworzy luka którą sami od dość dawna  pracowicie wydłubują.

" Moim zdaniem jest zasadnicza różnica między PiS a PO. PiS nie jest partią władzy, lecz bezzębną partią antysystemową. Przy czym owa bezzębność wynika częściowo z prawidłowej analizy stanu społeczeństwa, którego większość żadnej walki ze złem, żadnej Polski itp. nie chce.

Programy nie mają znaczenia, nikogo, zwłaszcza Polaków, nie interesują. Liczy się praktyka, a ta musi byś dostosowana nie do Pana tylko do społeczeństwa, które żadnego kąsania nie chce, tylko zgody i spokoju.... "

Dlatego nie dba sie też o ich wykonawców. Sprawdźcie ilu nowych ministrów ma zawodowe czy praktyczne przygotowanie i doświadczenie do funkcji na jakie ich wyznaczono.

Prawdziwe aż do bulu. 

Uwielbiam przysłowie: "trzeba zmieniać szybko i dużo aby wszystko zostało po staremu"

Tak też będzie i tym razem.

Ciekawe tylko czy zamienią nam wyrocznię z gazety wyborczej na gazetę (nie)polską?

Ten wybór, na szczęście, należy do nas.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 11 listopad 2015 13:03
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Bezczelność władz i głupota ludzka to naczynie połączone