Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Społeczeństwo W Szwajcarii wzrasta ilość uprawiających "miłość" z koniem
Kategoria: Społeczeństwo   Poniedziałek, 30 listopad 2015 17:32 Napisał

W Szwajcarii wzrasta ilość uprawiających "miłość" z koniem

Może to jest jakieś wytłumaczenie na problemy naszych frankowiczów. Okazuje się, że szwajcarom potrzebne są pieniądze. Kara za uprawianie seksu z koniem wynosi w Szwajcarii 300 franków.

Według doniesień New York Post, 10 procent przypadków złego traktowania koni w Szwajcarii dotyczy zaangażowania ludzi w seks z końmi.

Rok temu było 1,709 przypadków okrucieństwa wobec zwierząt, przy czym przypadki użycia konia niezgodnie z przeznaczeniem odnotowywano co trzy dni. Ciekawe co za służby zajmują się śledzeniem i rejestracją takich przypadków.

"Nadużywanie koni jest wyższe w porównaniu z innymi rodzajami zwierząt", mówił dziennikarzom Andreas Rüttimann, ekspert prawny grupy praw zwierząt - Tier im Recht.

Gazeta 20Minuten cytuje ekspertów oceniających że około 10.000 Szwajcarów ma predyspozycje do zoofilii.

International Business Times pisze, że Szwajcaria jest krajem, który kocha konie. Ulubionym zwierzęciem z którym zboczeńcy szwajcarscy lubią uprawiać seks, według nowego raportu, jest koń. W Szwajcarii "populacja koni wynosi około 110.000 rozmieszczonych w 18.000 gospodarstw. Podczas konferencji prasowej w Zurychu w czwartek fundacja praw dla zwierząt (Tier im Recht) powiedziała, że liczba wykrytych spraw wzrosła w porównaniu z rokiem poprzednim z 1.542 do 1.709 i była trzykrotnie wyższa niż w poprzedniej dekadzie.

Nie we wszystkich kantonach przypadki zoofilii są karane z równą surowością. W Nidwalden, w roku poprzednim zgłoszono tylko sześć przypadków, w Genewie (siedem), Appenzell-Innerrhoden (osiem) i Uri (dziewięć). Normalnie (zauważcie że nawet zboczenia zaczyna się traktować jako normę) ludzie byli bardziej skłonni do nadużywania swoich psów, ale liczba deprawowanych koni wzrasta.

Słownik Merriam-Webster podaje definicję medycznej zoofilii jako "erotyczną fiksację na zwierzęta, którą może doprowadzić do podniecenia seksualnego w drodze prawdziwego lub wyimaginowanego kontaktu".

A pamiętacie taką informację prasową?

"Policja zatrzymała na gorącym uczynku 17-letniego mieszkańca Węgorzewa, który gwałcił na polu kucyka. Za seksualne wykorzystywanie zwierzęcia Patryk Ś. otrzymał 500 złotowy mandat".

Pamiętacie co mówiono o seksualnym apetycie carycy Katarzyny?

Dwa lata temu pisałem:

USA - legalizacja seksu z własnym koniem?

Było to po tym jak decyzją Sądu Najwyższego USA zmieniono prawo zwane DOMA po czym USA powinien zmienić nazwę na Gejlandię.

Bryan J. Fischer, szef Stowarzyszenia Rodzin Amerykańskich stwierdził wtedy, że teraz normalnym będzie nawet seks z własnym koniem.

Gdy gejowsko-lesbijskie lobby w USA ćwierkało wtedy do utraty sił, a podważenie przez Sąd Najwyższy prawa zwanego DOMA świętował nawet Bill “Cygaro” Clinton, który sam podpisał tą właśnie ustawę wprowadzając ją w życie.

Reszta normalnych Amerykanów była i jest wściekła. Bo to my, normalni, uczciwi ludzie będziemy musieli pracować na benefity dla gejowskich małżeństw.

DOMA – Defense of Mariage Act zezwalał rządom stanowym nie uznawać związków jednopłciowych nawet jesli zostały one zalegalizowane w inym stanie.

Bryan J. Fischer, szef American Family Association, uważa że decyzja SN nieuchronnie prowadzi do tego że wkrótce każdy będzie mógł mieć seks z członkami wlasnej rodziny, krewnymi, dziećmi, a nawet psami czy końmi. Tak pisał na Twitterze Bryan Fischer@BryanJFischer

“The DOMA ruling has now made the normalization of polygamy, pedophilia, incest and bestiality inevitable. Matter of time.”

Regulacje w sprawie DOMA teraz czynią legalizację poligamii, pedofilii,kazirodztwa czy zooflii nieuchronną. Może Bóg nam to wybaczy?”

Inny Twitt:

Małżeństwo oparte na sodomii jest rażącym naruszeniem Prawa Natury i Natury Boga. Boże zmiłuj się nad nami.”

I jeszcze jeden:

W naszej walce w obronie małżeństwa,jak Bóg określił go nie poddamy sie nigdy. Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy nie sie nie poddamy

Współpracownik FOX News Todd Starnes, oskarżył Sąd Najwyższy USA o to że chce być władzą wyższą od Boga, sugerując, że chrześcijanie powinni ignorować taką decyzję “Odwołując się do Sądu Wyższej Instancji”.

Już Arystoteles obserwując system polityczny starożytnych Aten zauważył, że demokracja jest systemem rządów, gdzie osły wybierają hieny. W rezultacie inteligencją rządzi hołota.

Czego i my szczęśliwie doświadczamy.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 30 listopad 2015 22:15
alexjones.pl Inne Społeczeństwo W Szwajcarii wzrasta ilość uprawiających "miłość" z koniem