Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Schäuble: Migranci uchronią Niemcy przed kazirodztwem
Kategoria: Społeczeństwo   Sobota, 11 czerwiec 2016 08:40 Autor: admin

Schäuble: Migranci uchronią Niemcy przed kazirodztwem

W niemieckich mediach społecznościowych wrze po wypowiedzi ministra Wolfganga Schäublego na temat imigracji.

W wywiadzie dla tygodnika „Die Zeit” ten jeden z czołowych polityków niemieckiej chadecji (CDU), pytany o kryzys migracyjny, stwierdził:

„Izolacja jest tym, co mogłoby Europę zniszczyć, a nawet pchnąć nas ku degeneracji i kazirodztwu. Muzułmanie w Niemczech stanowią istotne wzbogacenie naszej otwartości i różnorodności. Proszę spojrzeć na przykład na trzecią generację żyjących u nas Turków, a zwłaszcza na ich kobiety. Przecież to jest niesamowity innowacyjny potencjał” .

W odpowiedzi na argumentację ministra Schäublego redakcja strony FB „Thilo Sarazzin PRO” zamieściła taki komentarz:

„A więc, za radą pana Schäublego przyjrzyjmy się bliżej temu innowacyjnemu potencjałowi trzeciej generacji Turków w RFN. Gołym okiem widać, że są bardziej ortodoksyjni w wierze, na przykład kobiety demonstracyjnie noszą chusty, i w wielu poglądach są znacznie radykalniejsi, niż ich przodkowie”.

Przypomnijmy, że Schäuble, który był też ministrem spraw wewnętrznych w rządzie Merkel w latach 2005-09, znany jest również z takiej wypowiedzi: „W związku z globalizacją potrzebujemy innej formy międzynarodowego rządu niż państwo narodowe. Państwo narodowe już sto lat temu osiągnęło swoje granice odnośnie monopolu regulacyjnego. A dzisiaj tworzymy coś nowego, dość mozolnie, ale nie bez nadziei. Uczyć się możemy z naszych błędów i pomyłek i dlatego jestem wobec wszelkiego pogorszenia się kryzysu w zasadzie spokojny. Jeśli kryzys się nasili, wtedy nasilają się możliwości przeprowadzenia zmian.“(p)

AEW.

 

Źródło: Euroislam


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 11 czerwiec 2016 10:38
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Schäuble: Migranci uchronią Niemcy przed kazirodztwem