Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Islamizacja Wielkiej Brytanii postępuje - muzułmanie domagają się zakazu wyprowadzania psów w miejscach publicznych
Kategoria: Społeczeństwo   Niedziela, 17 lipiec 2016 11:23 Autor: admin

Islamizacja Wielkiej Brytanii postępuje - muzułmanie domagają się zakazu wyprowadzania psów w miejscach publicznych

Muzułmanie zaczynają coraz bardziej narzucać mieszkańcom Anglii swój styl życia i zapominają, że kraj w którym obecnie przebywają znajduje się w Europie, a nie na Bliskim Wschodzie. Jednak co zrobić skoro władze zwyczajnie przymykają oko na ich kolejne pomysły? Tym razem w hrabstwie Greater Manchester zaczęły pojawiać się ulotki które wywołały niemałe oburzenie wśród Anglików.

Broszury informują że region jest domem dla dużej społeczności muzułmańskiej i należy to uszanować poprzez ograniczenie liczby psów w miejscach publicznych. Dalej czytamy, że utrzymanie "czystości" pozwala muzułmanom zachować nieskazitelność gdyż psy traktowane są w islamie jako zwierzęta nieczyste.

Kartki cytują również słowa Mahometa: "Anioły nie wchodzą do domów w których jest pies lub ich obraz" i głoszą, że mieszkańcy wielokulturowego państwa muszą zrozumieć i uszanować dziedzictwo, styl życia oraz wyznanie muzułmanów. Organizacja określająca się jako "Dla Czystości Publicznej" ma być odpowiedzialna za wydruk i roznoszenie tych ulotek.

Kampania muzułmanów spotkała się z ostrym sprzeciwem ze strony białych mieszkańców Greater Manchester. Uważa się że twórcami tych broszur są islamscy fundamentaliści, którzy w przeszłości domagali się wprowadzenia wielu innych zakazów w zgodzie z islamem a także zaprowadzenia prawa szariatu.

Nie zabrakło jednak głosu sceptyków którzy z góry uznali to za fałszerstwo. Media skupiły się na wypowiedzi jednego z muzułmańskich mieszkańców Anglii, Fayyaza Aliego, który powiedział że z całą pewnością mamy do czynienia z oszustem - jak sam stwierdził, muzułmańskie prawo głosi że należy szanować przepisy obcego państwa które jest niemuzułmańskie. Jednak z drugiej strony, muzułmańskie prawo pozwala także okłamywać niewiernych np. dla własnej ochrony lub jeśli ułatwi im to osiągnięcie konkretnego celu. W tym przypadku niewątpliwie mamy do czynienia z islamizacją Wielkiej Brytanii.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(18 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 17 lipiec 2016 11:40
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Islamizacja Wielkiej Brytanii postępuje - muzułmanie domagają się zakazu wyprowadzania psów w miejscach publicznych