Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Syryjczyk przywiózł do Niemiec 4 żony i 23 dzieci
Kategoria: Społeczeństwo   Środa, 14 wrzesień 2016 08:23 Autor: admin

Syryjczyk przywiózł do Niemiec 4 żony i 23 dzieci

Niemieccy politycy i media cieszą się z faktu, że do Niemiec przyjeżdżają rodziny wielodzietne. Bardzo ciekawa historia jednej rodziny uchodźców z Syrii była w ostatnich miesiącach przemilczana przez lokalnych polityków i media. Do Montabaur w Nadrenii-Palatynacie przyjechał jeszcze w zeszłym roku syryjski biznesmen z 4 żonami i 23 dziećmi. Według informacji rodziny każda z żon posiadała dom w innym mieście oraz pomoc domową - informuje ndie.pl.

W Niemczech mężczyzna musi się zdecydować z którą żoną żyje, czyli na żonę numer jeden, co prowadzi naturalnie do konfliktów w rodzinie, na tej podstawie naliczany jest zasiłek i przydział mieszkania. Pozostałe trzy żony są według prawa niemieckiego pannami z dziećmi, których ojciec przebywa na terytorium RFN. Całej rodzinie przysługuje zasiłek socjalny w wysokości około 8200 euro miesięcznie, do tego dochodzą koszty czynszu, w tym przypadku cztery duże mieszkania lub nawet domy.

Najpierw mężczyzna przebywał z dwoma żonami i połową dzieci w Montabaur, pozostałe dwie żony w regionie Koblencji. Jednakże po ciągłych awanturach musiano je rozdzielić, jedną z żon z dziećmi, razem 6 osób, umieszczono w mieszkaniu komunalnym w Welschneudorf, wsi pod Montabaur, drugą żonę w Ruppach-Goldhausen, także wsi pod Montabauer. W pierwszym wspólnym mieszkaniu synowie zachowywali się agresywnie w stosunku do innych mieszkańców, dewastowali wyposażenie mieszkania, dokuczali sąsiadom, hałasowali w nocy oraz zabraniali siostrom uczęszczania do szkoły.

W mieszkaniu w Welschneudorf przebywało zawsze więcej osób, na co skarżyli się ponownie sąsiedzi, także agresywny 16-letni syn zaatakował raz dozorcę budynku. Rodzina musiała opuścić mieszkanie, umieszczono ją w Montabaur. Artykuły w prasie lokalnej pojawiły się po tym jak synowie po prostu zaczęli terroryzować wsie i burzyć istniejący tam porządek społeczny, tego nie można było przemilczeć.

 

Źródło: NDIE.PL


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(20 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 14 wrzesień 2016 12:06
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Syryjczyk przywiózł do Niemiec 4 żony i 23 dzieci