Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Problem z aborcją? Przyjmijmy 3 mln Muzułmanów, szariat i po sprawie
Kategoria: Społeczeństwo   Środa, 28 wrzesień 2016 16:42 Napisał

Problem z aborcją? Przyjmijmy 3 mln Muzułmanów, szariat i po sprawie

Trwają gorączkowe dyskusje na temat dopuszczalności aborcji zamiast dyskusji o zapobieganiu niepożądanym ciążom. A rozwiązanie jest proste. Trzeba posłuchać Magdaleny Środy, zdelegalizować Kościół, przyjąć 3 miliony Islamistów uprawnionych do głosowania. Przejmą władzę, wprowadzą szariat i nie będzie już chętnych do aborcji.

Ukamienowano kobietę za cudzołóstwo...

Poczytajcie, wy którzy tak chętnie Islam do Europy sprowadzacie, wy którzy red. Terlikowskiego czy Marka Jurka nazywacie talibami, wy którzy uważacie że Polska jest państwem religijnym.

Zanim duchowny przeczytał wyrok przyjechał samochód i wysypał stertę kamieni w pobliżu miejskiego ogrodu. Następnie bojownicy dżihadu, przyprowadzili kobietę, ubraną od stóp do głów na czarno i umieścili ją w małej dziurze w ziemi.

Kiedy zebrali się mieszkańcy, bojownicy oświadczyli im że kobieta ma zostać ukamienowana za rzekome cudzołóstwo, że oni mają wykonać wyrok.

Nikt z tłumu nie wyszedł do przodu, powiedział świadek wydarzenia w jednym z miast północnej Syrii. Wówczas dżihadyści, głównie zagraniczni ekstremiści, uczynili to sami, obrzucili Faddah Ahmad kamieniami, a później jej ciało zostało odciągnięte na bok.

„Nawet, gdy nieszczęsna ofiara została trafiona kamieniem nie krzyczała, ani się nie ruszała” - powiedział działacz opozycji, który jak mówi był świadkiem ukamienowania w mieście Raqqa, głównej twierdzy syryjskiej grupy Państwa Islamskiego.
Ukamienowanie odbyło się 18 lipca i był to drugi przypadek w okresie 24 godzin. Dzień wcześniej, 26-letni Shamseh Abdullah został zabity w podobny sposób, w pobliżu miasta Tabqa, także przez bojowników Państwa Islamskiego. Obie ofiary były oskarżone o seks poza małżeństwem.
Zabójstwa były pierwszym tego rodzaju wyczynem rebeliantów Północnej Syrii, gdzie dżichadziści z grupy Państwa Islamskiego zajęły duże połacie terytorium. Terroryzują oni mieszkańców swą ścisłą interpretacją prawa islamskiego, w tym ścinając głowy i obcinając ręce złodziejom. Dżichadziści niedawno przyzwiązali 14-letniego chłopca do struktury podobnej do krzyża i zostawili go na kilka godzin w upalny dzień na słońcu zanim go zabili. Była to kara za nie dotrzymanie postu podczas świętego muzułmańskiego miesiąca Ramadan.

Grupa brutalnie traktuje szyickich muzułmanów i inne mniejszości religijne, których postrzega jako apostatów. Tysiące uciekających Jazydów schroniło się na szczycie góry. W ramach humanitarnej pomocy, USA używając transportu powietrznego udzieliło im pomocy, dokonując zrzutu żywności oraz wody. Kamil Amin, rzecznik Ministerstwa Praw Człowieka w Iraku powiedział, że setki kobiet w wieku do 35 lat są przetrzymywane przez grupy Państwa Islamskiego w szkołach w Iraku, drugim co do wielkości mieście Mosul, które zdobyli oni w czerwcu.

Kamienowanie w Syrii w zeszłym miesiącu nie było relacjonowane w tamtym czasie, ale później, gdy trzy zdjęcia pojawiły się w internecie. Zdjęcia które potwierdziły makabryczny spektakl i były spójne z innymi doniesieniami Associated Press.
Zdjęcia zamieszczone na Twitterze pokazały jak kilkadziesiąt osób zebrało się na placu, pokazali też czytanie wyroku przez głośnik, kilku brodatych mężczyzn z karabinami automatycznymi oraz zbieranie kamieni.

„Kobieta zamężna ukamienowana w obecności wiernych” - brzmiał napis pod fotografią, którą umieszczono na Twitterze. Konto od tego czasu zostało zawieszone.

Abu Ibrahim Raqqawi, działacz który był świadkiem ukamienowania Ahmad powiedział, że mieszkańcy byli źli, gdy widzieli jak zagraniczni bojownicy narzucają swoją wolę Wspólnocie.
Ludzie byli zaszokowani i nie mogli zrozumieć co się dzieje. Wielu było wzburzonych myślą że, Saudyjczycy i Tunezyjczycy wydali takie rozkazy. Ahmad wyglądała na nieprzytomną, ale słyszał że wcześniej była w szpitalu, gdzie dostała znieczulenie.
„Ukamienowanie odbyło się po zmroku, powiedział, około 11 wieczorem. Nie widział krwi na ciele ze względu na czarne ubrania, które miała na sobie. Ahmad nie krzyczała, ani nie szarpała się, lecz zmarła po cichu. „Zabrali martwe ciało do jednego z ich samochodów i odjechali” - powiedział.
Grupa Islamskie Państwo „egzekwuje bardzo restrykcyjne przepisy na ludności cywilnej, które służyły do prześladowania kobiet i dziewcząt które sa szczególnie narażonych i dość wyraźnie dyskryminuje się je” - powiedziała.

”Te zachowania nie mają nic wspólnego z naturą i mentalnością społeczeństwa syryjskiego” - powiedział Abdelbaset Sieda, starszy członek syryjskiej koalicji narodowej wspieranej przez Zachód. Powiedział, że nie ma oficjalnego potwierdzenia przypadku ukamienowania, chociaż on nie wyklucza takiej możliwości. „Spodziewamy się, że takie działania mają być prowadzone przez Państwo Islamskie” - powiedział.

To oświadczenie sugeruje że informacje o kamienowaniu (w tym zdjęcia) mogą być elementem akcji propagandowej i być tak samo „prawdziwe” jak użycie "broni chemicznej". Trzeba jakoś świat przekonać kogo wspierać. Należy wskazać kto rewolucjonista, a kto terrorysta. Czy można wierzyć w tej sytuacji w jakiekolwiek informacje?

Poniższe wideo wygląda na prawdziwe (osoby wrażliwe nie powinny oglądać).

http://www.youtube.com/watch?v=r7Tasr1cAk8

Talibowie ukamienowali młodą kobietę w środkowej części Afganistanu za uprawianie seksu przedmałżeńskiego ze swoim narzeczonym.

Czy myślicie że po wprowadzeniu szariatu będą chętni na takie dyskusje o prawie do dyspozycji własnym ciałem? Szans na wycieczki aborcyjne do Niemiec raczej nie będzie, bo tam szariat będzie obowiązywał wcześniej niż u nas. Szwedzi już zrzekają się swojego kraju.

Klip promujący kampanię jest wręcz wstrząsający. Polityczna poprawność wydaje się przekraczać kolejną granicę. Akcja ta jest dla Szwedów samobójcza, gdyż zrzekają się oni swojej tożsamości, swojego kraju i języka, używając określeń „nowi Szwedzi” czy „nowy kraj”. Godzą się z tym, co ich zdaniem jest nieuniknione. Wygląda na to, że Szwecja niedługo przestanie być krajem europejskim, na rzecz państwa multi-kulti (http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-spole...-kraju).

https://www.youtube.com/watch?v=G15RL9QOonk

Idąc za głosem nowoczesnych wkrótce dowiemy się że:

„Nie ma drogi powrotnej. Polska nie będzie już tym, czym była kiedyś. Europa zmienia się, więc trzeba, żeby Polska stała się bezpiecznym miejscem dla ludzi, którzy uciekają. Teraz musimy szukać rozwiązań i znaleźć sposób na to, żebyśmy wszyscy żyli razem. Już czas zrozumieć, że ‘nowi Polacy’ będą mieli tu swoje miejsce, a także kulturę, język i zwyczaje.

Więc po co tracić czas i strzępić języki na zbędne dyskusje o aborcji?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 28 wrzesień 2016 17:57
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Problem z aborcją? Przyjmijmy 3 mln Muzułmanów, szariat i po sprawie