Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Sodomickie orgie watykańskich "duchownych"
Kategoria: Społeczeństwo   Niedziela, 02 październik 2016 16:30 Autor: admin

Sodomickie orgie watykańskich "duchownych"

Śledztwo niemieckich dziennikarzy ujawniło sodomickie orgie watykańskich „duchownych”!

Miliony wiernych na całym świecie śledzi rozwój nowego, potężnego skandalu w Kościele Rzymsko-Katolickim. W tych dniach kiedy papież rzymski Franciszek odbywa pielgrzymkę do Ziemi Świętej dziennikarze niemieccy opublikowali dokumentalny film w którym szczegółowo opowiadają jak w rzeczywistości wygląda życie watykańskich „kapłanów”.

Nietradycyjny seks, intrygi, pranie brudnych pieniędzy i to, jeżeli wierzyć autorom filmu, zaledwie wierzchołek góry lodowej. Według korespondenta NTV, Konstantina Goldenzweiga, korupcja, kumoterstwo i seksualne skandale to wypryski z mrocznej przeszłości z których, wydawałoby się, Watykan nie nadąża się oczyszczać.

Ale autorzy filmu, zatytułowanego „Watykańskie sprzysiężenie”, wyemitowanego w telewizji ARD, dowodzą, że to wszystko nie jest przeszłością ale, tak jak dawniej, jest to teraźniejsza rzeczywistość Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

3 lata temu włoski dziennikarz Carmelo Abbate, dowiedziawszy się od przyjaciela, który był sodomitą, o tym, że u rzeczonego odbył się seks z udziałem jednego z dostojników watykańskich, natrafił na całą grupę takich „kapłanów” a wkrótce zdobył także wstrząsające zdjęcia, z podziemnego seksklubu, zrobione ukrytą kamerą. Na jednej z takich „seksualnych wieczorynek” w Rzymie watykańskich dostojników zabawiają zamówieni przez nich prostytutki-chłopcy na telefon (call boys).

Carmelo Abbato, dziennikarz, mówi: „A potem nastąpiła chwila, która mną wstrząsnęła jak nic dotąd. Wtedy w pełni zdałem sobie sprawę co się, w rzeczywistości, tutaj działo, że tutaj nie chodziło jedynie o seks. „Kapłan” z Francji, ktory „przespał” noc z moim przyjacielem, rankiem wyjął ze swojej torby podróżnej kościelne sprzęty liturgiczne i rozpoczął odprawiać nabożeństwo – w tym samym domu w którym tylko co on i inni „kapłani” zajmowali się tym wszystkim”.

To nawet dla tolerancyjnego, europejskiego widza jest bardzo szokujące. Z kim sodomici mają związki to ich sprawa osobista ale okazuje się, że oni także czytają przy ołtarzu kazania o grzechu sodomii. O jednym z takich świętoszków, zmuszających swoich podopiecznych do „tłumienia w sobie cielesności”, który zrobił na zażartej walce z kościelną rozpustą karierę, opowiada w filmie jego były kochanek.

„Sodomici-kapłani” na wysokich stanowiskach, ofiary kościelnej pedofilii i kardynałowie, marnie próbujący walczyć z korupcją i praniem brudnych pieniędzy w najbardziej hermetycznym w świecie banku watykańskim to rzeczywistość do której ma zastosowanie nieomalże cały włoski Kodeks Karny, którego Stolica Święta, oczywiście, nie uznaje.

Ze skandalami wstrząsającymi Watykanem autorzy filmu bezpośrednio łączą i rezygnację Benedykta XVI. Były papież, publicznie obiecujący otwarcie nowego rozdziału w życiu katolików, nie tylko wiedział co się wyprawiało podczas jego pontyfikatu, ale jako głowa komisji ds. badania przestępstw seksualnych w Kościele, sam także, jak się wyjaśnia, stawiał przeszkody przeprowadzaniu pełnych i szerokich dochodzeń.

tłumaczenie Tamara

 

Źródło: dsnmp.ru, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(46 głosów)1 komentarz

  • Link do komentarza ben Poniedziałek, 24 październik 2016 01:30 napisane przez ben

    Panie Kot, a czytałeś o katolickim klerze w 1 Tym. 4. 1 - 5. Jak ich Sam Bóg nazwał i dla rozpoznania podał także taki szczegół jak ,,celibat i nakaz że w piątek nie wolno jeść mięsa". bóg takich zakazów nie daje.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 06 grudzień 2016 03:36
alexjones.pl Inne Społeczeństwo Sodomickie orgie watykańskich "duchownych"