Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne UFO Niezwykłe jasne UFO zaobserwowano w Meksyku
Kategoria: UFO   Czwartek, 13 luty 2014 08:55 Autor: admin

Niezwykłe jasne UFO zaobserwowano w Meksyku

Niezwykłe jasne UFO zaobserwowano w Meksyku foto: YouTube

Do tej obserwacji doszło 7 lutego 2014 roku w Meksyku. Zwykle gdy ktoś spoglądając w nocne niebo widzi jasny duży obiekt poruszający się jednostajnie, jest to Międzynarodowa Stacja Kosmiczna. Jednak typowy przelot ISS odbywa się tak, że rozbłyska ona jasnością z jednej strony nieba, przelatuje jako jasny obiekt i odlatując stopniowo gaśnie. Ta obserwacja tylko początkowo wygląda jak Stacja Kosmiczna widziana z Ziemi. Potem pojazd zaczyna robić dziwne manewry.

Już w momencie gdy UFO nagle stanęło było jasne, że nie jest to obiekt na orbicie geostacjonarnej, a tym bardziej samolot. Początkowa faza lotu przypominała trochę satelitę, albo raczej wejście czegoś do atmosfery. Jednak nie był to z pewnością meteor, ponieważ te ciała niebieskie nie mają w zwyczaju kluczyć i zatrzymywać się na niebie.

Pozostaje zatem pytanie co to było. Niektórzy proponują racjonalne wytłumaczenie, wedle którego nad Meksykiem latał jakiś prototypowy amerykański dron bojowy i nie można tego wykluczyć. Niektórzy jednak twierdzą, że to jakieś zjawisko paranormalne i padają sugestie, że może to miec związek z obserwacjami jasnych obiektów wlatujących do krateru pobliskiego wulkanu Popozatepetl. Niewątpliwie brakuje przekonującego wyjaśnienia dla tego incydentu.

{soruce} <iframe width="580" height="326" src="//www.youtube.com/embed/GBVX9FKaBwM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>{/soruce}

 

 Źródło artykułu: innemedium.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 13 luty 2014 19:58
alexjones.pl Inne UFO Niezwykłe jasne UFO zaobserwowano w Meksyku