Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne UFO Flotylla obiektów badających smugę chemtrails
Kategoria: UFO   Środa, 12 luty 2014 22:44 Autor: admin

Flotylla obiektów badających smugę chemtrails

Flotylla obiektów badających smugę chemtrails foto: YouTube

Obiekty UFO lecą za samolotem odrzutowym, który emituje smugę kondensacyjną, czy też jak wolą niektórzy chemiczną. Wygląda na to, że UFO jest bardzo zainteresowane smugą kondensacyjną. Widać kilka obiektów, które zdają się anihilować tak zwany chemtrail.

Teoria chemtrails zakłada, że cześć smug samolotowych nad naszymi głowami to specjalnie rozpylane składniki, które powodują powstawanie długo utrzymujących się chmur. Celem tych praktyk ma być odbicie promieniowania słonecznego i zasymulowanie efektu zimy wulkanicznej poprzez odcięcia dopływu części zwykle docierającego światła słonecznego. Niektórzy twierdzą, że już obecnie odbywa się w najlepszym wypadku manipulacja klimatem, a w najgorszym eksterminacja rodzaju ludzkiego poprzez celowe zatruwanie metalami ciężkimi.

Plany te są tak diaboliczne, że aż trudno w nie uwierzyć tak jak kiedyś nie wierzono w rozmiar zbrodni wojennych w Europie po II wojnie światowej. Niewątpliwie geoinżynieria jest tematem powracającym ostatnio w środowiskach naukowych. Gdy postawiono taki nacisk na ograniczenie produkcji CO2 aby spowolnić efekt cieplarniany oczywiste było, że ktoś wpadnie na to aby ratować świat emitując do atmosfery ogromne ilości substancji, które dadzą podstawę gęstej warstwy chmur.

 

Wygląda na to, że te obiekty są bardzo zainteresowane składem tego co pozostawia po przelocie nowoczesny odrzutowiec. To nie pierwszy raz gdy UFO są widywane w okolicy smug kondensacyjnych. Same chmury też często służą za dobry kamuflaż. O powyższym nagraniu niewiele wiadomo, poza tym, że wykonano je 9 lutego w okolicach Paryża, we Francji.

 Źródło artykułu: innemedium.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 13 luty 2014 19:56
alexjones.pl Inne UFO Flotylla obiektów badających smugę chemtrails