Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne UFO Obca Cywilizacja
Kategoria: UFO   Piątek, 09 maj 2014 10:31 Autor: admin

Obca Cywilizacja

Obca Cywilizacja foto: NASA/Wikimedia Commons/CC

Pod większością artykułów traktujących o zjawisku potocznie zwanym UFO można znaleźć stwierdzenie jakoby były to pojazdy "obcej cywilizacji" To określenie jest fałszywe od początku do końca. Jak można powiedzieć obca, obcy o czymś z czym mamy do czynienia od przynajmniej kilku tysięcy lat? Słowo cywilizacja także budzi dużo zastrzeżeń.

Najstarszym dowodem na istnienie fenomenu ufo, bogów są pisma sumeryjskie spisane na glinianych tabliczkach które zostały napisane 3500 lat temu. Mało tego zostały skopiowane z wcześniejszych tabliczek o czym świadczą wpisane na nich adnotacje w stylu ''Nie mogłem odczytać". Więc czas naszego pierwszego opisanego kontaktu przesuwa się dużo dalej. Dochodzę więc do wniosku ze mówienie i pisanie obcy jest narzuconą nam formą nie mającą przełożenia na fakty.

Drugim członem określenia jest słowo "cywilizacja". Cywilizacja wg Wikipedii to:

Poziom rozwoju społeczeństwa w danym okresie historycznym, który charakteryzuje się określonym poziomem kultury materialnej, stopniem opanowania środowiska naturalnego i nagromadzeniem instytucji społecznych. Stanowi ona najwyższy poziom organizacji społeczeństw, z którymi jednostki identyfikują się. W skład cywilizacji wchodzą mniejsze jednostki np.: narody, wspólnoty pierwotne czy inne zbiorowości.

Więc mamy tu drugą sprzeczność. Jak można powiedzieć że zjawisko UFO ulega jakimkolwiek przeobrażeniom, rozwojowi? Z tego co zawarte jest w starożytnych podaniach a także w rysunkach naskalnych, płaskorzeźbach i rycinach nie można zaobserwować zmian w wyglądzie i zachowaniu się tzw. pojazdów ufo. Nie dochodzi tu do żadnego rozwoju który moglibyśmy zaobserwować.

Mógłbym o tzw. UFO powiedzieć że jest to zjawisko ale to słowo jest raczej zarezerwowane do niematerialnych obiektów które możemy tylko i wyłącznie obserwować. Podczas moich trzykrotnych obserwacji tych obiektów raczej stwierdziłem oddziaływanie obiektu na otoczenie, obiekt emitował jakiś rodzaj promieniowania świetlnego i cieplnego więc nie był zjawiskiem tylko formą czegoś materialnego. Nie wspomnę tu już o innych dowodach na materialna naturę UFO jak piktogramy czy też porwania.

Reasumując moje wywody chciałbym zaproponować inną formę określenia na Zjawisko UFO. Jeżeli pojawianie się tych obiektów trwa tysiące lat przy swojej niezmienności formy i stylu zachowania czy nie można nazwać tego bytem?

Coraz więcej osób skłania się do tego iż UFO nie jest czysto materialnym obiektem badań. Wiele przemawia za jego niematerialną naturą. Powołując się tu na wiele doniesień o możliwościach tzw. kosmitów takich jak przechodzenie przez ściany ,dachy i zamknięte dzrzwi mozna się pokusić o stwierdzenie że mamy do czynienia raczej z formą energi zdolnej do materializacji w naszym świecie.

Nie jest dla nikogo wielkim zaskoczeniem że w dawnych czasach istoty te były brane za duchy,demony lub bogów. Dopiero kultura współczesnych mediów nadała temu czysto materialny charakter. Jestesmy zarzucani doniesieniami o badaniach kosmosu mającymi na celu odnalezienie życia poza Ziemią ale efektów na razie nie ma. Powiem więcej- efektów nie będzie ponieważ szukamy nie tam gdzie trzeba.

Szukając innych form życia zapominamy że od tysięcy lat nie jesteśmy sami. Oni są tuż obok nas, trwając w swojej wymuszonej konspiracji. Rozglądając się czasem wypada otworzyć oczy.

 

Źródło: innemedium.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 09 maj 2014 13:39