Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne UFO Były minister obrony Kanady twierdzi, że amerykański rząd jest sterowany przez dwóch Obcych
Kategoria: UFO   Niedziela, 05 maj 2013 10:21 Autor: admin

Były minister obrony Kanady twierdzi, że amerykański rząd jest sterowany przez dwóch Obcych

To już nie jest jakiś „teoretyk konspiracyjny” lecz były Minister Obrony Kanady Paul Hellyer. W skrócie:
„Amerykanie i ludzie na całym świecie mają prawo wiedzieć co się naprawdę dzieje, gdyż jesteśmy częścią tego i to nie są wyizolowane przypadki (…) UFO są tak rzeczywiste, jak samoloty latające nad naszymi głowami. Jestem pierwszą osobą tak wysokiej rangi, która to mówi tak otwarcie. Dowiedziałem się o tym wszystkim z różnych źródeł, w tym od tych fantastycznych ludzi, których wysłuchaliśmy podczas ostatnich 4 dni. Ponieważ nie jestem ufologiem, lecz politykiem, chciałbym dodać kilka rzeczy.
Po pierwsze w latach 60-tych, była flotylla UFO kierująca się na południe, która zapuściła się na terytoria NATO w Europie, na szczęście zanim guzik został naciśnięty, bo myślano że to są Rosjanie, flotylla skierowała się na północ i odleciała. Zrobiono dochodzenie, i w konkluzji, co znalazło się w dokumentach, napisano że co najmniej 4 różne gatunki odwiedzały Ziemię w ciągu ostatnich tysięcy lat. I ja się z tym całkowicie zgadzam. Przyniosłem tu z sobą moją książkę pt. „Światło w końcu tunelu” (light at the end of the tunnel), w której wyliczam 5 różnych gatunków, a niedawno widziałem dokument, w którym wylicza się ich aż 20 (tu Hellyer wylicza nazwy tych Obcych, pochodzących z różnych pozaziemskich planet). Nazywamy ich ogólnie Oni, choć są to różne gatunki i mają różne interesy, które mogą się bardzo różnych od naszych.
Cieszę się, że Linda dzisiaj rano wspomniała o żywych obcych, którzy są teraz obecni na Ziemi i co najmniej 2 z nich współpracuje obecnie z amerykańskim rządem.  Nazywani są Wysokimi Białymi.

Miałem okazję przez 3 godziny rozmawiać z byłym pilotem Charlesem Hallem, który opowiedział mi fascynującą historię jego współpracy z „Wysokimi Białymi” w Indian Springs w Newadzie, gdzie mieszkali w bazie wojskowej lotnictwa amerykańskiego, dzieląc się technologią z ludźmi. Napisał on (Hall) książkę Millenial Hospitality (…)

W moim interesie jest obecnie całkowite ujawnienie (tajemnic nt. UFO), moim zdaniem powinno się ujawnić 95-98% informacji – znam obecnie tylko dwie sprawy, które nie powinny natychmiast trafić do szerokiej opinii publicznej. Ludzie są już gotowi do zaakceptowania faktu, że Kosmos tętni życiem różnego rodzaju, w tym są cywilizacje o wiele bardziej zaawansowane od nas. Ujawnienie prawdy jest koniecznym krokiem byśmy mogli przetrwać (…)

W mojej książce napisałem, że mamy 10 lat by powstrzymać globalne ocieplenie. Minęło 2 lata od jej napisania, tak więc mamy czas do końca dekady  aby je powstrzymać. Nasi liderzy o tym nie mówią, wywołują tylko wojny o ropę, co tylko pogłębia zagrożenie. Ale jeśli nawet by to potraktowali poważnie, to nie mieli by finansów by przejść do technologii czystej energii, z uwagi na nieskończenie głupi system bankowo-finansowy w świecie zachodnim (oklaski).

Potrzebujemy technologii dla czystej energii. Ona istnieje, ale trzymana jest w tajemnicy przez ludzi tego samego interesu, który decyduje o naszym losie. Ten „interes” to „kabała”, którą ja rozumiem w szerszym sensie, członków trzech „sióstr”: Rada Stosunków Międzynarodowych (CFR), Bilderberga i Komisji Trójlateralnej (Trilateral Commission), międzynarodowego kartelu bankowego, kartelu naftowego, członków agencji wywiadowczych oraz niektórych wojskowych, które to razem stały się „rządem cieni” kontrolującym nie tylko USA, ale i cały świat zachodni.


Źródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(38 głosów)3 komentarzy

 • Link do komentarza kooboos89 Wtorek, 07 maj 2013 13:35 napisane przez kooboos89

  wreszcie zaczyna wychodzić na jaw to wszystko co wertowałem przez ostatnie 8 lat, a ludzie mi się pukali w czółko kiedy o tym opowiadałem...

 • Link do komentarza JPrawnik Wtorek, 07 maj 2013 21:18 napisane przez JPrawnik

  Na początku byłem w stanie w to uwierzyć, bo interesuję tymi rzeczami od wielu lat, ale jak przeczytałem o globalnym ociepleniu, to parsknąłem śmiechem i nie mogłem przestać - faceta rozmawiał z kosmitami o globalnym ociepleniu. Wiecie skąd się wzięła nazwa Grenlandia? Green Land - czyli zielona ziemia, kiedyś było tak ciepło, widzicie, że na Grenlandii nie było lodu. A dzisiejsi lewicowi ekolodzy mówią, że to będzie tragedia jak stopi się tam lód. W dodatku ma przybyć wody. Zamroźcie wodę w szklance tak, żeby do końca sięgało, potem pozwólcie wodzie się roztopić i sami zobaczcie czy wody przybyło po roztopieniu lodu czy ubyło. Wierzę, że cywilizacje pozaziemskie istnieją, że być może się z nami kontaktują, ale w te fanaberie o globalnym ociepleniu nie uwierzę nigdy. Chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby cofnąć nas w rozwoju cywilizacyjnym, przez zmniejszenie emisji CO2=zmniejszenie produkcji i cofnięcie się do poziomu prymitywów sprzed 3000 lat. Z resztą celem socjalizmu jest, żeby osiągnąć status wspólnoty pierwotnej, za komuny o tym w szkołach uczyli wprost. Przepraszam, że z polityką wyjeżdżam, ale jak słyszę hasło "globalne ocieplenie", to od razu te kłamstwa mi się przypominają. Chodzi tylko o to, żeby złupić nasze kieszenie i nic więcej.
  Pozdrawiam serdecznie

 • Link do komentarza Tom242 Środa, 08 maj 2013 05:27 napisane przez Tom242

  JPrawnik, bardzo dobrze powiedziane o Greenlandii i o wodzie, która jako jedyna substancja płynna na Ziemi zamarzając powiększa swoją objętość, a topiąc się powraca do objętości wyśrodkowanej. Co do globalnego ocieplenia, to jeśli ten Minister Obrony nie wie że to Słońce ogrzewa cały Układ Słoneczny, a mam nadzieję, że wkrótce dowie się, to może zmieni swoje podejście i odwoła swoje ostrzeżenia w temacie CO2. Natomiast istnieje możliwość, że wie na czym pic polega i kłamie o CO2 aby coś osiągnąć jak reszta establishmentu, która także kłamie w tym temacie.
  A za to co powiedział o obcych i "rządzie cieni" należy mu się browar.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 26 maj 2013 18:30
alexjones.pl Inne UFO Były minister obrony Kanady twierdzi, że amerykański rząd jest sterowany przez dwóch Obcych