Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne UFO Miedwiediew „żartuje” o UFO?!
Kategoria: UFO   Poniedziałek, 10 grudzień 2012 00:46 Napisał

Miedwiediew „żartuje” o UFO?!

W Internecie dostępne są nagrania wypowiedzi b. prezydenta Rosji, a obecnie premiera Dmitrija Miedwiediewa, w których dwukrotnie nawiązywał on do obcych, którzy odwiedzają ziemię.

Wydarzenie miało miejsce w piątek, 7 grudnia. Wówczas premier Miedwiediew gościł w programie tv, w którym udzielał odpowiedzi na pytania dziennikarzy. Głównym tematem była polityka i gospodarka, jednak tuż przed zakończeniem programu Miedwiediew powiedział coś, co może wiele zszokować:

- Każdy prezydent dostaje teczkę z napisem „ściśle tajne”. Są tam informacje o obcych, którzy odwiedzili naszą planetę. Nie mogę powiedzieć jak wielu, bo mogła by wybuchnąć panika.

 

Później, już po zakończeniu czasu antenowego aktualny premier Rosji w rozmowie z dziennikarką nieco rozwinął swoją wypowiedź. To nagranie możecie znaleźć poniżej:

 

Chociaż odbyło się to w humorystycznej atmosferze, to i tak fakt warto jest odnotowania. Premier w takim klimacie mógł sobie pozwolić na powiedzenie paru słów więcej, bo miał świadomość tego, że i tak większość weźmie jego słowa za żart. Wg nas istnieje drugie bardziej złożone wyjaśnienie. Być może „humorystyczna wypowiedź” rosyjskiego premiera Miedwiediew jest kolejnym elementem dobrze przygotowanego procesu ujawniania istnienia i obecności obcych na ziemi. Wiele wskazuje na to, iż taki proces rozpoczął się już jakiś czas temu. Świadczą o tym wychodzące, co jakiś czas z kręgów wojskowych i rządowych informacje u materiały dot. UFO. Nie wykluczone, że ostatnie miesiące roku 2012 mogą obfitować w szereg podobnych zdarzeń…

Serwis NPNŹródło artykułu: Projekt NPN - zagadki nauki, cywilizacja, człowiek, kosmos, życie po śmierci, przemiany na ziemi, duchy, UFO, zjawiska niewyjaśnione, przepowiednie, 2012


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 25 grudzień 2012 04:26
alexjones.pl Inne UFO Miedwiediew „żartuje” o UFO?!