Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne UFO Bydgoszcz: UFO sfotografowane nad Fordonem?
Kategoria: UFO   Sobota, 29 grudzień 2012 00:46 Napisał

Bydgoszcz: UFO sfotografowane nad Fordonem?

Prezentowane przez nas zdjęcie wykonane zostało w poniedziałek 26 listopada 2012 roku w bydgoskim Fordonie. Autorem jest p. Adam miłośnik fotografii, które właśnie tego dnia wybrał się na jesienny spacer.

- Pogoda była doskonała, niebo bezchmurne. Chciałem zrobić trochę zdjęć krajobrazu - opowiada mieszkaniec Bydgoszczy. – Kiedy przerzuciłem zdjęcia do komputera, na jednym zauważyłem dziwną kulę z poświatą. Moim zdaniem może być to meteor – czytamy w „Gazecie Pomorskiej”, do której Pan Adam wysłał zdjęcie.

Bydgoszcz: UFO sfotografowane nad Fordonem?

Fotografia (wyk. O godz. 10.56, zagadkowy obiekt znajdował się na południowo – wschodniej części nieba) przekazana została profesorowi Maciejowi Mikołajewskiemu z Centrum Astronomii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Astronomicznego.

- Obiekt przypomina bardzo jasny bolid. Jeśli to był rzeczywiście meteor, to takie monstrum powinny zarejestrować choćby meteorowe stacje radiowe – stwierdził prof. Mikołajewski.


Źródło artykułu: Projekt NPN - zagadki nauki, cywilizacja, człowiek, kosmos, życie po śmierci, przemiany na ziemi, duchy, UFO, zjawiska niewyjaśnione, przepowiednie, 2012


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 30 grudzień 2012 19:39
alexjones.pl Inne UFO Bydgoszcz: UFO sfotografowane nad Fordonem?