Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne UFO UFO nad Polską
Kategoria: UFO   Środa, 05 czerwiec 2013 12:26 Autor: admin

UFO nad Polską

Wracamy do publikacji relacji dotyczących obserwacji UFO. W ostatnim czasie dotarło do nas sporo tego typu doniesień, a praktycznie codziennie napływają nowe. Wszystkie informacje staramy się weryfikować. To ciężka i żmudna praca, ale… dajemy sobie świetnie radę. Niebawem najciekawsze przypadki spotkań z UFO (jeden dotyczy lądowania nieznanego obiektu niedaleko miejscowości Babie Laski) zaprezentujemy w programie tv w jednej ze znanych stacji. Tymczasem zapraszamy do lektury.

Serwis NPN

Przez przypadek trafiłem na Państwa stronę i widzę, że ewidencjonujecie Państwo różne dziwne przypadki. Mam taki w swojej pamięci. Może oprócz mnie ktoś także coś takiego zaobserwował. Działo się to w sierpniu 2011 roku. Stałem sobie w oknie mojego mieszkania w centrum Torunia wraz z dwójką przyjaciół.Wtedy paliłem jeszcze papierosy i dlatego staliśmy tak we trójkę rozmawiając. Było ciepłe letnie popołudnie, na niebie żadnych chmur.W pewnym momencie zobaczyłem,że nieopodal wieżowca, na przeciwnym końcu Placu Artylerzystów na wysokości 10 piętra przemieszcza się jakiś obiekt, który dosłownie przypominał kulę ognia.Obiekt ten leciał w równomiernym spokojnym tempie. Pokazałem to coś znajomym i wszyscy zamilkliśmy i obserwowaliśmy dokąd to poleci. Po 20 sekundach obiekt zniknął za wieżowcem i wtedy straciliśmy go już z pola widzenia.Byliśmy w wielkim szoku bo nikt z nas czegoś takiego nigdy nie widział.Potem szukaliśmy informacji na temat tego co to może być.Wszyscy raczej mocno stąpamy po ziemi więc stwierdziliśmy,że może to jakieś zjawisko atmosferyczne, rozważaliśmy piorun kulisty – podobno potrafi on stworzyć się podczas pięknej pogody i trwać w jednym miejscu przez kilka chwil.Potem okazało się,że na popularnym YouTube ludzie też zaobserwowali takie ogniste kule,tylko nie w centrum miasta i nie w dzień. Jednego jestem pewien – żadne z nas nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziało.

Chciałem z Państwem podzielić się tą informacją bo nikt nie potrafi nam podpowiedzieć co to mogło być. Do teraz tego nie rozwiązaliśmy. Wszyscy jesteśmy osobami wykształconymi, ja zbliżam się właśnie do 30 urodzin. Być może ktoś opisał już podobną historię.

I kolejna relacja:

UFO nad Polską – najnowsze doniesienia! Jakiś nie cały miesiąc temu kolega zawołał mnie na dwór i powiedział żebym spojrzał na niebo, gdy to zrobiłem zobaczyłem trzy kule ognia zmierzające w jednym punkcie a w oddali jeszcze jedną , każda z nich leciała w jeden punkt na niebie po czym zatrzymywała się w tym samym miejscu co poprzednie i znikała w atmosferze . Inny znajomy powiedział mi że to balony które wypełnia się ciepłym powietrzem , ale w ten sam wieczór puszczałem taki balon i zachowywał się on inaczej leciał niżej i wypalał się w powietrzu , a po za tym leciał on bezwładnie skazany na kierunek wiatru a tamto było dziwne bo wszystkie 4 zatrzymały się w tym samym miejscu : dryfowały: po horyzoncie i odlatywały w przestrzeń kosmiczną.Źródło artykułu: Projekt NPN


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 06 czerwiec 2013 15:29