Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne UFO WikiLeaks – Amerykanie ukrywają UFO przed światem!
Kategoria: UFO   Wtorek, 25 październik 2016 08:06 Autor: admin

WikiLeaks – Amerykanie ukrywają UFO przed światem!

WikiLeaks opublikowało kolejną część maili partii demokratów. Większość z nich była skierowana do Johna Podesty przewodniczącego kampanii Hillary Clinton. Autorem jednego z maili jest znany astronauta – szósty człowiek, który stanął na Księżycu - Edgar Mitchell. Wiadomość z 2014 roku od nieżyjącego obecnie komandora United State Navy wywołała sensacje wśród ufologów. Wiadomość była częścią większej konwersacji dotyczącej przyszłości eksploracji kosmosu. W tej wiadomości, Mitchell nie krył zaskoczenia, dlaczego rząd od wielu lat ukrywa informacje o UFO. Według astronauty Rand Corporation prowadzi projekt badawczo-rozwojowy utworzony wewnątrz Douglas Aircraft Company. To właśnie ta jednostka ma zajmować się badaniami po incydencie w tzw. Bitwie o Los Angeles z 1942 roku.

„Pięćdziesiąt lat temu Battelle, Brookings oraz RAND przekonało rząd do usunięcia wszystkich informacji dla obywateli o UFO. Organizacje te podały według nich najlepsze rozwiązanie. Jednak dziś wiele, jeśli nie większość osób wie o pozaziemskiej istotach i badaniach. Powstałe strategie i polityka 50 lat temu nie przynosi nikomu korzyści”.

W wiadomości mailowej Edgar informuje o swoim przemówieniu w ONZ.

„Podczas pobytu w Genewie będę też przemawiać w ONZ oraz Europejskiej Agencji Kosmicznej. Musimy iść do przodu z ujawnieniem konkretnych programów, takich jak misji załogowych na księżyc, ponieważ niektórzy naukowcy i inni coraz częściej mówią o kolonizacji Księżyca z powodu tego, co dzieje się na Ziemi.”

Treść pełnej wiadomości mailowej przytoczonej w poście można znaleźć na tej stronie.

 

Źródło: Kod Władzy


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 25 październik 2016 11:52
alexjones.pl Inne UFO WikiLeaks – Amerykanie ukrywają UFO przed światem!