Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Huawei P8 w 5 punktach - poznaj podstawowe informacje
Kategoria: Inne   Wtorek, 03 styczeń 2017 05:55 Napisał

Huawei P8 w 5 punktach - poznaj podstawowe informacje

Telefony marki Huawei nie przez przypadek cieszą się popularnością w Polsce i na świecie. Model Huawei P8 jest jednym ze sztandarowych produktów tej marki.  Dlaczego jest tak lubiany przez użytkowników? Czym wyróżnia się na tle konkurencji?

1. Jakość i wygoda

Konstruktorom zależało na tym, aby telefon nie tylko dobrze wyglądał, miał doskonałe parametry techniczne, ale również by był jak najmniej awaryjny. Trzeba zaznaczyć, że zarówno jedno jak i drugie doskonale się  udało – telefon jest przyjazny, wygodny, świetnie leży w ręce, a przy tym zachowuje pełną sprawność jeszcze długo po zakupie - nawet, jeśli intensywnie go eksploatujemy.

2. System operacyjny

Huawei P8 działa na najnowszej wersji Androida. System ten jest o wiele bardziej dopracowany niż jego starsze wersje, które możemy znać z wcześniejszych modeli i - co niezwykle ważne - jest o wiele bardziej bezpieczny i stabilny. Jednocześnie zachowuje wszystkie zalety, jakie wymienia się wśród atutów Androida od samego początku obecności tego systemu na rynku, czyli ogromny wybór aplikacji

3. Procesor

Urządzenie zostało wyposażone w procesor ośmiordzeniowy. To rzadkość nawet wśród produktów o znacznie większych rozmiarach. Serce Huawei P8 pracuje z częstotliwością 1,2 GHz i ma aż 2 GB pamięci RAM. To prawdziwy demon prędkości który jest w stanie płynnie pociągnąć dowolną istniejącą na rynku aplikację napisaną na Androida, również najbardziej zaawansowane graficznie gry i złożone narzędzia do edycji plików. Możemy liczyć na to, że zastosowana w tym modelu technologia nieprędko się zestarzeje.

4. Wyświetlacz

Ekran flagowego produktu Huawei jest oczywiście dotykowy. Dzięki wydajności zastosowanych w telefonie mechanizmów reaguje natychmiast i nie robi niepożądanych niespodzianek. W urządzeniu tym mamy do czynienia z dużym, pięciocalowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1280x720, który sprawia, że niezależnie od tego, czy  chcemy oglądać filmy, przeglądać strony, czy bawić się grami ,wszystko wygląda dokładnie tak, jak powinno. Kolory są odpowiednio nasycone, żywe, świetnie ze sobą kontrastują i sprawiają że obraz, niezależnie od używanej aplikacji, pozostaje wyraźny i miły dla oka.

5. Aparaty fotograficzne

Urządzenie zostało wyposażone w dwa aparaty – jeden znajduje się z przodu, drugi natomiast z tyłu telefonu. Dla fotografów bardziej zaawansowanych ciekawszy okaże się z pewnością ten drugi – 13 Mpix, wyposażony w autofocus i lampę błyskową a także pozwalający na kręcenie filmów w jakości FullHD. Możliwości, jakie daje, ogranicza właściwie wyłącznie wyobraźnia użytkownika. Drugi aparat – 5 Mpix nie jest może tak zaawansowany, jednak został zaprojektowany w sposób bardzo przemyślany - tak, aby jak najlepiej sprawdzić się podczas wykonywania m.in. zdjęć selfie.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 04 styczeń 2017 18:49
alexjones.pl Inne Huawei P8 w 5 punktach - poznaj podstawowe informacje