Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Karty podarunkowe dla firm – skorzystaj z oferty Morele!
Kategoria: Inne   Środa, 26 lipiec 2017 17:57 Napisał

Karty podarunkowe dla firm – skorzystaj z oferty Morele!

Chcąc nagrodzić pracowników lub obdarować klientów i partnerów handlowych atrakcyjnym prezentem, warto skorzystać z możliwości, jakie dają nam karty podarunkowe. Zwłaszcza gdy można zrealizować je odpowiednio zaopatrzonych sklepach.

Karty podarunkowe dla firm – skorzystaj z oferty Morele!

Chcąc nagrodzić pracowników lub obdarować klientów i partnerów handlowych atrakcyjnym prezentem, warto skorzystać z możliwości, jakie dają nam karty podarunkowe. Zwłaszcza gdy można zrealizować je odpowiednio zaopatrzonych sklepach.

Zalet kart podarunkowych jest wiele. Przede wszystkim gwarantują one pewnego rodzaju bezpieczeństwo – nie musimy bowiem martwić się tym, czy nasz prezent będzie trafiony. To osoba obdarowana decyduje bowiem o tym, w jaki sposób wykorzysta otrzymaną kartę. Ryzyka błędu spada więc do minimum.

Oczywiście nie oznacza to, że karty podarunkowe zawsze okażą się dobrym wyborem. Żeby tak się stało, musza one spełnić kilka zasadniczych kryteriów:

  1. Przede wszystkim należy zastanowić się, w jakim sklepie zakupić taką kartę. Karta pozwalająca zakupić ściśle określony asortyment nie dal każdego okaże się przydatna. Powinniśmy więc decydować się na ofertę sklepów o jak najszerszej ofercie – dzięki temu możemy mieć pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie.
  2. Istotną kwestią są również nominały, które również powinny zostać dopasowane do katalogu produktowego sklep. Co nam bowiem po karcie o wartości 50 złotych, jeżeli najtańszy sensowny produkt w sklepie kosztuje 200 złotych?
  3. Przydatność kart podarunkowych zależy również od tego, przez jaki okres może być ona wykorzystana. Warto to sprawdzić, by nie doszło do sytuacji, w której rozdane karty po kilku dniach stracą ważność.

 

Jeżeli karta pozwoli na zakup bardzo zróżnicowanych produktów, a jej wartość i termin ważności będą odpowiednie, okaże się ona fantastycznych prezentem, który pozwoli nam zmotywować pracowników do dalszej pracy, zdobyć nowych klientów lub kontynuować współpracę z kontrahentami.

Karty podarunkowe Morele

Biorąc pod uwagę wszystkie kryteria wymienione powyżej, warto polecić ofertę kart podarunkowych proponowanych przez grupę Morele. Składa się ona z pięciu sklepów, które gwarantują dostęp do 350 000 produktów z wielu kategorii. Jedna karta może sfinansować jednorazowe zakupy we wszystkich sklepach – dzięki temu zyskujemy pewność, że każdy będzie zadowolony.

Grupa Morele to 5 sklepów – Morele.net, w którym znajdziemy sprzęt komputerowy, a także urządzenia RTV i AGD, HulaHop.pl dysponujący zabawkami i produktami dziecięcymi, Amfora.pl, czyli sklep z perfumami i kosmetykami zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, Pupilo.pl oferujący artykuły dla zwierząt, a także Trenujesz.pl – w jego katalogu produktowym dostępne są rozmaite artykuły sportowe, od przyrządu do ćwiczeń do odzieży.

Tak szeroka oferta produktowa sprawia, że karty podarunkowe Morele są kierowane do wszystkich. Decydując się na ich zakup, nie musimy martwić się tym, czy zostaną one należycie wykorzystane.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)alexjones.pl Inne Karty podarunkowe dla firm – skorzystaj z oferty Morele!