Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Wszystko o meblach konferencyjnych, czyli jak podnieść standard spotkań biznesowych
Kategoria: Inne   Środa, 26 lipiec 2017 18:11 Napisał

Wszystko o meblach konferencyjnych, czyli jak podnieść standard spotkań biznesowych

Meble konferencyjne to nieodzowny element sali, w której zapadają strategiczne dla firmy decyzje i powstają kluczowe pomysły i projekty. Wybór odpowiedniego miejsca na spotkanie ma często kluczowy wpływ na jego przebieg.

 

Sala konferencyjna to oficjalne serce większości biur i firm, a to tam zazwyczaj odbywa się większość spotkań pracowników, wewnętrznych szkoleń czy rozmów z klientami oraz partnerami biznesowymi. Obecnie popularne są rozwiązania, w których ceni się minimalizm, lekkość aranżacji oraz wygodę.

 Spotkanie na stojąco? Jakie meble konferencyjne wybrać?

Osoby zatrudnione na pełny etat w biurze większość dnia spędzają w pozycji siedzącej. Źle dopasowane biurko czy krzesło może w takiej sytuacji prowadzić do dyskomfortu fizycznego. Krótki spacer do kuchni czy podejście do okna to trochę za mało, żeby skutecznie zadbać o kręgosłup oraz dotlenić i stymulować mózg- ostrzegają eksperci. A projektanci mebli konferencyjnych i biurowych odpowiadają nowoczesnymi rozwiązaniami pozwalającymi na regulacje blatu tak, aby możliwa na nim była praca zarówno siedząca, jak i stojąca. Tak szeroki zakres regulacji wysokości pozwala pracownikowi nie tylko na pracę w różnych pozycjach, ale również na dokładne dostosowanie wysokości blatu do wzrostu. Tendencja ta dotyczy również firmowych spotkań. Niektóre osoby są w stanie spędzić ponad 30 godzin na spotkaniach w ciągu miesiąca. Specjalne meble konferencyjne przystosowane do prowadzenia przy nich spotkań na stojąco sprawiają, że czas spotkanie skraca się nawet o 30% i zwiększa ich efektywność.

 

Praktyczne zastosowanie mebli konferencyjnych to nie wszystko. Design też się liczy!

Meble konferencyjne muszą być praktyczne tak, aby dobrze spełniały swoje funkcje. Sala konferencyjna spełnia różne funkcje. Odbywają się w niej konferencji czy szkoleń. To również miejsce, w którym prezesi goszczą strategicznych klientów, handlowcy prezentują wyniki finansowe, gdzie prowadzone są rekrutacje. Przed zakupem mebli warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego najczęściej wykorzystywane będą meble w naszej sali konferencyjnej. Trudno jednak jest umeblować sale tak, aby sprawdzała się idealnie we wszystkich wymienionych wyżej sytuacjach. Dlatego warto pamiętać też o odpowiednim designie. Sala konferencyjna to często pierwsze miejsce jakie widzi potencjalny klient lub pracownik naszej firmy. Dlatego waro, aby zostawiała ona pozytywne pierwsze wrażenie. Nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również wyglądu. Firmą która produkuje nowoczesne meble konferencyjne jest http://www.mikomaxsmartoffice.pl/produkty/stoly-konferencyjne . Ich realizacje wielokrotnie zostały nagrodzone branżowymi nagrodami.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)alexjones.pl Inne Wszystko o meblach konferencyjnych, czyli jak podnieść standard spotkań biznesowych