Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drukowanie biletów – o czym warto pamiętać?
Kategoria: Inne   Środa, 26 lipiec 2017 18:24 Napisał

Drukowanie biletów – o czym warto pamiętać?

Zakup biletów online, czyli bez wychodzenia z domu opłaca się zawsze wtedy, gdy czas gra pierwsze skrzypce. Jednak perspektywa kolejnej,  samodzielnej próby drukowania biletów w domowym zaciszu może być nieco męcząca. Jak drukowane są bilety z perforacją i co warto wiedzieć zanim się za to zabierzesz?

Jeśli potrzebujesz unikatowych biletów wstępu na organizowane wydarzenie lub po prostu chcesz wykorzystać możliwości reklamy na bilecie – warto zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami jeszcze zanim zlecisz projekt do drukarni. Dzięki takiej reklamie możesz zyskać większe zainteresowanie wydarzaniem, oferowanymi usługami biznesowymi, a nawet zbudować świadomość wokół marki. Wystarczy przemyśleć jakie informacje chcesz zawrzeć na bilecie i sprawić, aby były one czytelne.

Kiedy warto skorzystać z opcji drukowania biletów w drukarni?

Na przykład wtedy, gdy interesują Cię bilety z perforacją i wysoka jakość wydruku offsetowego. Bilety z perforacją to świetne rozwiązanie zawsze wtedy, gdy chcesz trafić do ludzi z reklamą własnej firmy i organizujesz wydarzenia. Jeśli robisz to często i chcesz, aby bilet stał się niejako wizytówką Twojej marki – warto zadbać o najlepszą jakość.

 

Zanim jednak przygotujesz swój projekt do druku – warto przemyśleć dokładnie jak ma wyglądać, jaki rodzaj papieru wybrać i czy ma to być druk jednostronny czy dwustronny. W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również szybciej otrzymasz produkt zgodny ze swoimi oczekiwaniami. Ponadto bilety z perforacją to świetna pamiątka dla kolekcjonerów, dlatego możesz to wykorzystać w biznesie. Szczególnie jeśli często organizujesz ważne wydarzenia integracyjne i chcesz, aby klienci Cię zapamiętali. Na części z perforacją możesz umieścić logotyp firmy albo na centralnej części biletu tak, aby logo dyskretnie przykuwało uwagę. Druk biletów w tym wypadku jest banalnie prosty. Aby dobrze przygotować się do zlecenia wydruku biletów z perforacją musisz pamiętać o kilku zasadach.

Przemyśl dokładnie sposób klejenia biletu, wybierz najbardziej interesujące Cię dodatki, wykończenie biletu, określ nakład biletów, które chcesz zlecić do wydruku i rodzaj oraz gramaturę papieru. W ten sposób zminimalizujesz czas oczekiwania na zamówienie. Jeśli organizujesz małe wydarzenie to warto ułatwić odbiorcom przechowanie biletu w portfelu lub kieszeni spodni i wybrać mniejszy rozmiar. To także świetne rozwiązanie dla prawdziwych kolekcjonerów, którzy mogą bilet o mniejszym rozmiarze z łatwością umieścić w albumie kolekcjonerskim.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 26 wrzesień 2017 18:25
alexjones.pl Inne Drukowanie biletów – o czym warto pamiętać?