Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne KLEROKRYPT - unikalne możliwości dzięki TeleTrade
Kategoria: Inne   Środa, 10 styczeń 2018 06:10 Napisał

KLEROKRYPT - unikalne możliwości dzięki TeleTrade

W tym artykule wyświetlimy nowy produkt na rynku kryptowalut Klerokrypt - opinie, recenzje oraz możliwości.

Rynek kryptowalut staje się coraz bardziej popularny. Całkiem niedawno wartość Bitcoin przekroczyła już prawie 20 tysięcy dolarów. Ci, którzy zainteresowali się Bitcoinem kilka lat temu i zainwestowali kilka tysięcy dolarów, dzisiaj mogą pochwalić się tym, że stali się milionerami. Co więcej, na zmienności Bitcoin można jeszcze zarobić dzięki nowemu projektowi TeleTrade - Klerokrypt. Na chwilę obecną nic nie zapowiadają odwrócenia trendu na Bitcoinie oraz innych najbardziej popularnych kryptowalut.

 

Opinie o Klerokrypt

Wzrost wartości Bitcoin uczynił z niego światowej sławy kryptowalutę, która jest oficjalnie uznawana przez największe gospodarki światowe. Bitcoin jest liderem wzrostu kapitalizacji na poziomie ponad 200 miliardów dolarów. Spośród 10 najpopularniejszych kryptowalut, wykazał najwyższy wzrost wartości w 2017 roku, aż 1500%.

Klerokrypt TeleTrade rozwinęła się specjalnie po to, aby klienci mogli kupować kontrakty CFD na Bitcoiny oraz inne kryptowaluty taniej z możliwością wykorzystania dźwigni finansowej. Warto podkreślić, że wszystkie tego typu transakcje przeprowadzane są zgodnie z polskim prawem.

Na kontraktach Bitcoina można zarabiać zarówno przy wzrostach jak i spadkach. Dodatkowo, jeżeli ktoś nie dysponuje kapitałem o wartości jednego Bitcoina może wykorzystać dźwignię dzięki, której będzie mógł obracać jednym Bitcoinem przy pięciokrotnie mniejszym depozycie zabezpieczającym.

Handel za pomocą dźwigni daje również kilkukrotnie większe możliwości do pomnożenia środków. Kolejną bardzo ważną zaletą jest to, że kontraktów na bitcoin nie można ukraść i są najlepszą formą zabezpieczenia pozycji.
Klerokrypt TeleTrade Opinie

 

Zalety Klerokrypt:

  1. Wygodna platforma MT4 (dokonywanie i modyfikacja transakcji z poziomu smartfona).
  2. Brak ukrytych prowizji.
  3. Transakcje są dokonywane natychmiast.
  4. Handel odbywa się poprzez licencjonowaną firmę.
  5. Wpłacone środki objęte są gwarantowanym fundusz ochrony depozytów.
  6. Biuro w Warszawie.
  7. Szybka rejestracja konta.
  8. Możliwość natychmiastowej wypłaty na kartę Visa lub MasterCard.

Klerokrypt TeleTrade Polska Opinie

 

Jak zarabiać na Bitcoin?

Wiele osób zastanawia się nad tym czy nie kupić sprzętu do kopania Bitcoinów. Jest to ciekawe rozwiązanie, ale naszym zdaniem handel Bitcoinem daje nieporównywalnie większe możliwości zarobienia pieniędzy. Przy odpowiednim zarządzaniu ryzykiem w skali roku na handlu można kilkukrotnie więcej zarobić niż na kopaniu.

Jeśli chcesz zarobić na wzroście Bitcoina, kup go za pośrednictwem licencjonowanego brokera TeleTrade Polska. Handel jest całkowicie regulowany. Transakcje zabezpieczone są tak samo jak u wszystkich pozostałych instrumentów dostępnych w ofercie TeleTrade.

Dołącz do zadowolonych klientów i maksymalnie wykorzystaj potencjał kryptowalut z Klerokrypt. Nie zwlekaj zrób pierwszy krok i zarejestruj się.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 10 styczeń 2018 23:26
alexjones.pl Inne KLEROKRYPT - unikalne możliwości dzięki TeleTrade