Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Program do zarządzania kontaktami – wszystkie kontakty zawsze pod ręką!
Kategoria: Inne   Niedziela, 28 styczeń 2018 09:22 Napisał

Program do zarządzania kontaktami – wszystkie kontakty zawsze pod ręką!

System CRM pomoże Tobie i Twoim pracownikom prawidłowo i efektywnie zarządzać i wykorzystywać kontakty. Specjaliści z firmy edrone.me tłumaczą, dlaczego to takie ważne. Wyobraź sobie program do zarządzania kontaktami – prawdziwe centrum dowodzenia w Twojej firmie. Widzisz korzyści? Dzięki niemu prowadzenie biznesu stanie się dziecinnie proste i prześcigniesz konkurencję.

Komunikacja – klucz do sukcesu

W każdej firmie znajdziesz telefon, albo nawet całą stertę telefonów czy nowoczesnych smartfonów. To główne narzędzie prowadzenia biznesu, prawda? Otóż… niekoniecznie! Mamy XIX wiek i nowe technologie w coraz większym stopniu wkradają się do naszego życia.

Do tej pory telefon był podstawowym narzędziem do prowadzenia negocjacji, pootrzymywania relacji z kontrahentami i klientami oraz komunikacji pomiędzy pracownikami w firmie. Często dochodziło do tak absurdalnych sytuacji, kiedy jeden pracownik dzwonił do innego pracownika w pokoju obok, aby spytać go o postępy przy danym projekcie. A wszystko to może być o wiele prostsze!

Jeśli nie telefon to…

Jeśli nie telefon to właśnie system do zarządzania kontaktami! To przyszłościowe rozwiązanie, które zastępuje czasochłonne, drogie i niewygodne rozmowy telefoniczne. Komunikacja w firmie to podstawa. Dzięki sprawnej organizacji można znacznie zwiększyć wydajność oraz zminimalizować koszty. Wyobraź sobie sytuację, w której Twoi pracownicy wykonują setki telefonów dziennie, a przynajmniej ¼ z nich została wykonana przez problemy organizacyjne. Tych jest całe mnóstwo. Kilku pracowników dzwoni z tym samym pytaniem do jednego klienta. Pracownicy dzwonią do siebie w biurze, zadając cały czas jedno i to samo pytanie. Nawet Ty możesz się pomylić, dzwoniąc do jednego z kontrahentów w zupełnie innej sprawie, o której wcześniej rozmawialiście. Rozwiązaniem tych wszystkich problemów jest sprawny system do zarządzania kontaktami.

Nowoczesne systemy mają wbudowany komunikator, który świetnie zastąpi telefon. Twoi pracownicy będę mogli wymieniać się uwagami i spostrzeżeniami bezpośrednio przez system.

W czym pomoże system do zarządzania kontaktami?

Taki system to prawdziwe centrum dowodzenia w Twojej firmie, który pozwala na zabieranie kontaktów, dzielenie ich, katalogowanie, opisywanie i oznaczanie. Można na przykład podzielić kontakty na sekcje – pracownicy i klienci. Pracownicy tego działu… pracownicy innego działu… klienci z Polski… klienci z zagranicy… Można też ma przykład opisać klienta, który został już obsłużony. To rozwiąże wiele problemów organizacyjnych. Możliwości jest wiele.

Więcej na: edrone.me

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Artykuły powiązane

alexjones.pl Inne Program do zarządzania kontaktami – wszystkie kontakty zawsze pod ręką!