Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Branża IT szuka pracowników. Zrób kurs Oracle i dołącz do jednej najlepiej zarabiających grup zawodowych w kraju!
Kategoria: Inne   Czwartek, 22 marzec 2018 08:37 Napisał

Branża IT szuka pracowników. Zrób kurs Oracle i dołącz do jednej najlepiej zarabiających grup zawodowych w kraju!

Jak wykazują dane, na nowych pracowników w szeroko pojętym sektorze IT czeka aż 50 tys. wakatów. I o ile wykształcenie jest ważne, to jednak liczą się przede wszystkim umiejętności i wiedza praktyczna, które można zdobyć na stosunkowo krótkich, ale w pełni profesjonalnych kursach.

Rozwój współczesnego świata opiera się na technologiach informacyjnych. Nic więc dziwnego w tym, że różnego rodzaju oprogramowania IT stały się fundamentem gospodarki, przedostając się do sektorów usługowych, sprzedażowych i produkcyjnych. Praktycznie każda większa firma operuje szeregiem danych podlegających ciągłym analizom i zmianom, które gdzieś trzeba przechowywać.

Miejscem tym są często serwery Oracle lub chmury IBM, których największą zaletą jest możliwość wykonywania błyskawicznych operacji na zgromadzonych na nich danych. Jednak aby móc to robić, musimy znać język SQL i poznać szereg zasad rządzących relacyjnymi bazami danych.

Dzisiaj, aby zdobyć tego typu wiedzę i umiejętności, nie musimy kończyć studiów wyższych, wystarczą szkolenia i kursy Oracle oraz IBM, dzięki którym poznamy język, funkcje i narzędzia, jakie rządzą środowiskiem baz danych.

Nauka i praktyka drogą do sukcesu!

W wielu firmach i korporacjach istnieje zapotrzebowanie nie tylko na osoby, które potrafią odczytywać i modyfikować zgromadzone na serwerach informacje, ale również na takich pracowników, którzy mają umiejętności z zakresu tworzenia nowych obiektów bazodanowych.

Zaawansowane kursy Oracle oferowane przez profesjonalne firmy bazujące na oryginalnym oprogramowaniu, to najprostszy sposób na zdobycie odpowiednich kompetencji do wykonywania pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem i budowaniem baz danych SQL.

Database Consulting w swoich szkoleniach kładzie duży nacisk na ćwiczenia praktyczne, które pozwalają na pełne zrozumienie procesów zarządzania danymi za pośrednictwem poleceń języka SQL. Natomiast szkolenia IBM stanowią najprostszy sposób na zapoznanie się z produktami firmy IBM, które są nowoczesnymi narzędziami służącymi do gromadzenia, przetwarzania oraz analizowania różnego rodzaju danych z wydajnością, o jakiej jeszcze do niedawna mogliśmy pomarzyć.

Podniesione za sprawą kursów IBM i Oracle kwalifikacje niosą ze sobą faktyczne umiejętności, które są doskonałym fundamentem do podjęcia pracy w szeroko pojętej branży technologii informacyjnej, nawet bez posiadania wcześniejszego wykształcenia w tym kierunku.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Artykuły powiązane

alexjones.pl Inne Branża IT szuka pracowników. Zrób kurs Oracle i dołącz do jednej najlepiej zarabiających grup zawodowych w kraju!