Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Jak wybrać alkohol na prezent?
Kategoria: Inne   Sobota, 05 maj 2018 14:08 Napisał

Jak wybrać alkohol na prezent?

Wielu osobom wybór odpowiedniego prezentu bardzo często spędza sen z powiek. Trafiony prezent to taki, z którego obdarowana osoba jest zadowolona, będzie jej przydatny i powinien być oryginalny, dodatkowo powinien zmieścić się w zaplanowanym budżecie. Uniwersalnym prezentem, który można wręczyć przy każdej okazji jest alkohol, ale pod warunkiem, że zostanie dobrze wybrany.

Alkohol jako prezent

Butelka dobrego alkoholu to jeden z najbardziej uniwersalnych i popularnych prezentów. Można go wręczyć każdej osobie, która ukończyła 18 lat. Młodszym wręczenie takiego prezentu byłoby po prostu niewychowawcze. Alkohol jako prezent można wręczyć z okazji urodzin, imienin, obrony pracy, awansu zawodowego i jeszcze wielu innych. Może być także wyrazem wdzięczności. Decydując się na alkohol jako prezent należy pamiętać, że powinien być on szczególnie starannie dobrany. Butelka popularnej czystej wódki nadaje się tylko jako dodatek do innego prezentu.

Jaki alkohol wybrać na prezent?

Wybór różnego rodzaju alkoholi w sklepach jest ogromny i nie powinno być większych problemów z kupieniem tego właściwego. Problem polega na właściwym wyborze. Inny wybierzemy dla kobiety, inny dla mężczyzny, a jeszcze inny dla osób młodych. Jeżeli chce się zrobić komuś przyjemność i nie popełnić gafy, najlepiej przy wyborze alkoholu brać pod uwagę:

• płeć,
• wiek,
• okazję,
• stopień zażyłości,
• upodobania.

Propozycje popularnych zestawów prezentowych - sklep https://alkohol-online.pl

 

Dla mężczyzn zdecydowanie należy wybierać trunki mocniejsze typy whisky, koniak, wódki czyste z wyższej półki. Jeżeli obdarowanym jest koneser, to warto zadać sobie trud i znaleźć egzemplarz, którego nie posiada. Będzie to świadczyć, że prezent został wybrany ze szczególną starannością.

Dla kobiet zdecydowanie lepszym prezentem będą alkohole słodkie, typu nalewki, dobre wina, likiery. Chętnie wykorzystają je podczas popołudniowego spotkania z przyjaciółkami. Czystą wódkę gatunkową wręczamy kobietom tylko wtedy, gdy wiemy, że lubią przygotowywać różnorodne drinki.

Osobom młodym, dobrze znanym możemy wręczyć jako prezent alkohol w niekonwencjonalnej butelce. W sklepach online i stacjonarnych można kupić butelki w kształcie samochodów, motocykli, karabinów, granatów i wiele innych. Taki prezent może być nie tylko oryginalny, ale i dowcipny.

 

Jak zapakować alkohol na prezent?

Jest sprawą oczywistą, że butelkę alkoholu, jak każdy inny prezent, trzeba odpowiednio zapakować. Droższe butelki pakowane są w pudełka firmowe i nie wymagają one dodatkowego opakowania, podobnie jak butelki w drewnianych skrzynkach. Szklane butelki wódki, wina, whisky i innych trunków należy wręczać w specjalnych ozdobnych torebkach. W tym wypadku również warto zadać sobie trud na znalezienie odpowiedniej torebki. Przede wszystkim powinna być z grubszego papieru, wzór powinien pasować do okazji i osoby. Dla mężczyzn w ciemniejszych kolorach i wzory raczej geometryczne, dla kobiet mogą być w kwiaty.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 05 czerwiec 2018 14:16
alexjones.pl Inne Jak wybrać alkohol na prezent?