Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Dzierżawa ekspresów do kawy - aromatyczny napój w wygodnych ratach
Kategoria: Inne   Piątek, 23 listopad 2018 05:45 Napisał

Dzierżawa ekspresów do kawy - aromatyczny napój w wygodnych ratach

Ekspres do kawy to niezwykle ważne urządzenie w każdym biurze. W końcu kto nie lubi rozpocząć dnia od kubka tego aromatycznego napoju! Jednak nie każdy przedsiębiorca chce od razu wydać kilka, a nawet kilkanaście tysięcy na takie urządzenie. Czy to oznacza, że musi z niego w ogóle zrezygnować? Niekoniecznie! W takiej sytuacji doskonałym wyborem może okazać się dzierżawa ekspresów do kawy! Dowiedz się, na czym to polega i który pakiet będzie najlepszy dla Twojej firmy!

Kawa do biura - jakie są jej zalety?

Zamówienie kawy do firmy ma wiele plusów nie tylko dla pracowników, lecz także dla pracodawcy. Ten pyszny, aromatyczny napój ma bowiem właściwości:

  • pobudzające - już po jednym kubku mamy znacznie więcej energii i zapału do działania, co jest niezwykle potrzebne, szczególnie rano, gdy wielu z nas nie odpędziło jeszcze resztek snu,
  • poprawiające koncentrację - praca biurowa wymaga dużego skupienia, natomiast siedząc przed komputerem nie jesteśmy w stanie pobudzić się w inny sposób, np. poprzez odpowiednią dawkę ruchu. Wtedy z pomocą przychodzi nam mała czarna,
  • podnoszące stężenie serotoniny - czyli tzw. “hormonu szczęścia”. Już jedna filiżanka potrafi poprawić nasz nastrój, a dobry humor z pewnością pozytywnie wpływa na naszą kreatywność i jakość wykonywanych obowiązków,
  • stymulujące intelektualnie - dzięki niej znacznie łatwiej skupić się nam na wykonywanych czynnościach czy wymyślać niestandardowe rozwiązania.

Dlatego jeśli zależy Ci na większej wydajności i jakości pracy Twoich podwładnych, warto zdecydować się na dzierżawę ekspresów do kawy!

Dzierżawa ekspresów do kawy - na czym to polega?

Kawa z ekspresu ciśnieniowego jest wyjątkowo pyszna, a przy tym niezwykle szybka w przygotowaniu. Dlatego dzierżawa ekspresów do kawy pozwoli Ci w prosty sposób zaopatrzyć w nią nie tylko pracowników biura, lecz także odwiedzających firmę gości. To rozwiązanie jest wręcz idealne dla mniejszych oraz średnich przedsiębiorstw. Po podpisaniu umowy, na czas jej trwania otrzymasz nie tylko nowoczesne urządzenie, lecz także stałe dostawy kawy do ekspresu. W zależności od wybranego pakietu, Twoje przedsiębiorstwo będzie mogło zaparzyć od 30 do nawet 100 kaw dziennie! Co więcej, w cenę dodatkowo wliczony jest również serwis urządzenia. Po podpisaniu dokumentów nie musisz się już niczym martwić, o wszystko zatroszczą się profesjonaliści!

Dzierżawa ekspresów do kawy - poznaj dostępne opcje!

Wygoda dzierżawy ekspresów do kawy to nie tylko pełnowymiarowa usługa, w której to firma troszczy się o stałe dostawy i serwis. To również możliwość wybrania opcji dopasowanej do potrzeb Twojego biura! Możesz zdecydować się na:

  • ekspres Saeco Lirica OTC z pakietem Barista 2 - otrzymasz małe, kompaktowe urządzenie z modułem One Touch Cappucino, dzięki któremu zaledwie jednym przyciskiem stworzysz pyszną kawę z mlekiem z puszystą pianką. W ofercie otrzymasz możliwość zaparzenia do 30 kaw dziennie,
  • ekspres Saeco Royal Gran Crema z pakietem Barista 4 - to niewielkie urządzenie z podgrzewaną tacą na filiżanki pozwoli Ci w zaledwie kilka chwil przyrządzić zarówno intensywną, czarną kawę, jak i delikatne Cappuccino. W pakiecie będziesz mieć możliwość zaparzenia od 30 do 60 kaw,
  • ekspres Saeco Aulika TOP RI z pakietem Barista 6 - urządzenie idealne do nieco większej firmy z modułami Pineless Wonder i One Touch Cappucino, co umożliwi Ci wykonywanie wielu rodzajów kawy zaledwie jednym przyciśnięciem guzika. Ekspres można także podłączyć do źródła bieżącej wody, dzięki czemu zniknie potrzeba pamiętania o jego regularnym napełnianiu. Pakiet Barista 6 pozwala na zaparzenie aż do 100 kaw dziennie!

Dzierżawa ekspresów do kawy to niezwykle wygodna opcja, która uchroni Cię przed jednorazowym, sporym wydatkiem, zapewniając Ci jednocześnie pyszną, świeżą kawę do biura każdego dnia! Brzmi kusząco? Skontaktuj się z konsultantem Daru Natury i wybierz opcję, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby!

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(1 głos)Artykuły powiązane

alexjones.pl Inne Dzierżawa ekspresów do kawy - aromatyczny napój w wygodnych ratach