Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne System gastronomiczny dla profesjonalistów
Kategoria: Inne   Czwartek, 10 styczeń 2019 06:53 Napisał

System gastronomiczny dla profesjonalistów

W chwili obecnej trudno jest prowadzić skutecznie działający punkt gastronomiczny jeżeli nie dysponujemy odpowiednim zapleczem. Jeszcze do niedawna oznaczało to dobrze wyszkolony oraz chętny do pracy zespół, jak również – odpowiednio wyposażoną kuchnię i pomieszczenie jadalne. Okazuje się jednak, że bez zaawansowanego systemu kasowego możemy sobie nie poradzić w świecie tak zdominowanym przez wszelkiego rodzaju formalności, gdzie każda informacja może być na miarę złota. Z pomocą przedsiębiorcom działającym w branży gastronomicznej i restauracyjnej przychodzi firma Poster ze swoim najnowszym systemem POS.

Zalety systemu

Wiele osób zastanawiać się może, czy aby na pewno potrzebują tego typu rozwiązania oraz czy faktycznie sprawdzi się ono w przypadku ich biznesu. Już spieszymy z najistotniejszymi informacjami. System gastronomiczny pozwala, między innymi:

  • Prowadzić ewidencję sprzedaży.
  • Drukować zarówno paragony fiskalne jak i bony rabatowe.
  • Sprawdzać na bieżąco stan zapasów w magazynie.
  • Generować raporty dotyczące prowadzonej działalności.
  • Korzystać z modułów systemu bez dostępu do Sieci.
  • Zapisywać najważniejsze dokumenty oraz dane analityczne w Chmurze.
  • Szybko zaktualizować oprogramowanie oraz wzbogacić je o dodatkowe funkcje poprzez zakup bardziej zaawansowanego pakietu. 

A co z osprzętem?

Po opracowaniu oprogramowania POS firma Poster nie spoczęła na laurach, tylko zaczęła sukcesywnie powiększać swoje portfolio między innymi o terminale, wysoce wydajne oraz przyjazne użytkownikowi kasy fiskalne własnej produkcji, szafki kasowe, czy też dodatkowe akcesoria, które bez wątpienia uprzyjemnią codzienną pracę czyniąc ją jednocześnie bardziej efektywną. Z asortymentem przedsiębiorstwa zapoznać się można odwiedzając jego stronę internetową, która to dostępna jest od adresem witryny joinposter.com/pl. Tam też poszerzyć można swoją wiedzę o funkcjonalnościach, jakimi w poszczególnych wersjach dysponuje system POS.

Konkurencyjność przede wszystkim

Firmie Poster przyświeca chęć zastania liderem na rynku produktów fiskalnych dedykowanych branży gastronomicznej. Z uwagi na ten fakt, dba ona nie tylko o odpowiednio wysoką jakość oferowanych produktów, ale także – o ich ponadprzeciętnie korzystną cenę. Nadmienić w tym miejscu należy, że cena najtańszego pakietu oprogramowania jest bardzo konkurencyjna, bowiem wynosi 78 złotych netto miesięcznie. Jeżeli jednak prowadzimy duży bar lub sieć restauracji i potrzebujemy kompleksowej obsługi, przygotować się powinniśmy na wydatek rzędu 242 złotych netto miesięcznie, co również pozostaje w granicach inwestycji akceptowalnej oraz utwierdza nas w przekonaniu, że dokonując zakupu kolejnego miesiąca abonamentu nie wydrenujemy nadmiernie domowego lub firmowego budżetu. Jest to niezwykle ważne szczególnie w przypadku niewielkich przedsiębiorstw gastronomicznych.

Darmowy test

Zrozumiałym jest, że nie chcemy kupować kota w worku i zamiast tego pragniemy się upewnić, iż nabywany system kasowy w pełni spełni nasze oczekiwania oraz okaże się wygodny w codziennym użytkowaniu. Firma Poster przewidziała taką ewentualność i oferuje swoim klientom dostęp do 15-dniowej darmowej wersji oprogramowania POS. Jeżeli po upływie tego okresu okaże się on strzałem w dziesiątkę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby odwiedzić nadmienioną na końcu artykułu stronę internetową producenta systemu i wykupić miesięczną lub roczną subskrypcję odpowiadającego nam pakietu. Co równie ważne, w każdej chwili możemy zrezygnować z abonamentu, a jeżeli okazało się że zapłaciliśmy za kilka dodatkowych miesięcy z wyprzedzeniem, nadpłata ta zostanie nam zwrócona. Poster oferuje także możliwość zawieszenia subskrypcji na okres, w którym musimy zmienić specyfikę firmy, tymczasowo ją zamknąć, czy też poddać małemu liftingowi profil jej działalności.

Rozwiązanie na miarę naszych czasów

Branża gastronomiczna zyskała dzięki systemowi POS niezwykle potężne narzędzie, które w znacznym stopniu ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej i zarządzanie formalnościami związanymi bezpośrednio z biznesem. Możemy śmiało powiedzieć, że w tak korzystnej cenie oraz przy takim multum dostępnych funkcjonalności trudno o lepszą ofertę!

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Środa, 16 styczeń 2019 13:56
alexjones.pl Inne System gastronomiczny dla profesjonalistów