Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Jakie nasiona konopi wybrać do swojej kolekcji?
Kategoria: Inne   Poniedziałek, 18 luty 2019 08:03 Napisał

Jakie nasiona konopi wybrać do swojej kolekcji?

Każdy kolekcjoner pestek marihuany wie, że dzielą się one na nasiona konopi indoor i nasiona konopi outdoor. Oznacza to, że są odmiany, które będą się dobrze czuć w warunkach domowych oraz te, które świetnie poradzą sobie na zewnątrz. Nasiona konopi outdoor dobrze sprawdzą się na otwartej przestrzeni, lubią naturalne oświetlenie i nie przeszkadza im chłodny klimat. Jeśli pragniesz rozpocząć swoją przygodę z kolekcjonowaniem nasion konopi, dobrze trafiłeś. Z poniższego tekstu dowiesz się gdzie kupić nasiona marihuany, jakie odmiany dostępne są na polskim rynku i jak kolekcjonowanie nasion konopi wygląda w świetle polskiego prawa.

Bogaty świat nasion konopi indyjskiej

Wraz z upowszechnieniem się marihuany, rozwojem wiedzy na temat marihuany medycznej oraz legalnego dostępu do dobrej jakości pestek, w Polsce rośnie grupa kolekcjonerów nasion konopi zarówno outdoor, jak i indoor. Co więcej na rynku pojawia się wiele sklepów, które oferują sprawdzone nasiona od światowej klasy hodowców. Sklepy takie jak taniepestki.pl to raj dla miłośników nasion konopi, którzy mogą wybierać w szerokim asortymencie i zamawiać najwyższej jakości nasiona online. Ich kupno oraz posiadanie nasion konopi jest całkowicie legalne, dlatego polscy użytkownicy mogą bez obaw zamawiać pestki przez internet, jak i stacjonarnie. Wśród dostawców sklepu znajdują się firmy od lat specjalizujące się w produkcji nasion, tacy jak Dinafem, Joint Doctor, Ministry of Cannabis czy Royal Queen Seeds.

Ciekawe odmiany nasion konopi outdoor

Jak już zostało wspomniane, nasiona konopi outdoor doskonale dopasowują się do polskiego klimatu i najlepiej czują się na otwartej przestrzeni i pod naturalnym oświetleniem. Nie przeszkadza im krótkie lato oraz zmienne warunki atmosferyczne. Takie nasiona charakteryzują się wysoką odpornością na szkodniki oraz pleśń, dzięki czemu długo utrzymują swoje wyjątkowe właściwości. Wśród nasion konopi outdoor znajdują się także odmiany automatyczne, chętnie wybierane przez początkujących kolekcjonerów. Amatorzy kolekcjonowania pestek powinni postawić na sprawdzone odmiany, które są odporne i łatwe w utrzymaniu takie jak Big Kush, Easy Sativa czy słynny Kalashnikov (AK-47). Natomiast doświadczeni kolekcjonerzy mogą poszerzać swoje zbiory o nagradzane odmiany, które wymagają większej wiedzy i doświadczenia m.in. Euphoria, Purple Afghan Kush czy Utopia Haze.

Nasiona konopi indoor dla specjalistów

Te odmiany wymagają specjalnych warunków, a kolekcja może być trzymana tylko w warunkach domowych. Dla ich prawidłowego rozwoju potrzebne jest sztuczne światło i wysoka temperatura, dlatego nie sprawdzą się na zewnątrz. Nasiona konopi indoor to również odmiany automatycznie kwitnące. Do najbardziej nagradzanych gatunków nasion konopi indoor zalicza się Amnesia Haze, Critical+ czy Jack Herrer, jednak w asortymencie sklepu taniepestki.pl znajdziesz o wiele odmian, z których możesz wybierać te odpowiednie dla siebie.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(1 głos)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 18 luty 2019 18:58
alexjones.pl Inne Jakie nasiona konopi wybrać do swojej kolekcji?