Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Wyniki losowania Eurojackpot online
Kategoria: Inne   Wtorek, 26 marzec 2019 05:45 Napisał

Wyniki losowania Eurojackpot online

Lotto to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych, w jakie można zagrać w Polsce. Codziennie gra w nią bardzo duża liczba osób. Do niedawna największe kwoty można było wygrać grając właśnie w podstawowego, popularnego, ale jednocześnie poczciwego Lotto. Teraz zasady się trochę zmieniły, bo do Polski wprowadzony został większy gracz. Dużo większy. Który chętniej rozdaje większe i większe pieniądze. Mowa oczywiście o Eurojackpot, który szturmem podbił serca graczy. Czym jest i gdzie sprawdzać wyniki?

Czym jest Eurojackpot i jak grać?

To standardowo nowa gra w Polsce. Eurojackpot to gra liczbowa, która obejmuje kilka różnych państw. Dzięki temu wygrane są rekordowo wielkie. Niedawno padła nagroda, która przekraczała 2,5 miliarda złotych. I to w Warszawie! Polega ona na wybraniu na blankiecie 5 z 50 i 2 z 10 liczb, które mają wziąć udział w losowaniu. Co prawda los nie jest najtańszy, ale nie jest również horrendalnie drogi - jest to 12,50, które może mieć szanse na wygranie nawet 10 000 razy większej kwoty. Jak nie więcej! Swój kupon można wypełnić samodzielnie w sposób tradycyjny, zagrać "na chybił trafił" lub wypełnić go w aplikacji telefonicznej.

Jeśli ktoś korzysta z ostatniej opcji musi wiedzieć, że dawne kupony można od nowa puścić do gry, a jednocześnie wykupić subskrypcję, aby przez dany czas wybrane liczby brały udział w losowaniu i by nie opuścił nas dzień na wygranie pokaźnej sumy pieniędzy. Losowania Eurojackpot są wykonywane w każdy piątek między godziną 20, a 21. Oznacza to, że już przed weekendem będzie wiadomo, że ktoś jest milionerem!

Coraz częściej ludzie decydują się na grę w Eurojackpot, ponieważ jest niewiele droższa od swojej odpowiedniczki w Polsce, czyli tradycyjnego Lotto, a może przynieść znacznie lepsze pieniądze.

Gdzie sprawdzać wyniki Eurojackpot?

W Internecie, no bo gdzieżby indziej? Dawne telewizyjne transmisje wyników losowań odeszły do lamusa i prawdopodobnie już nie wrócą. Oczywiście można je sprawdzać na stronie Lotto, ale nie każdy ma czas, żeby błądzić gdzieś w sieci. Najlepiej, jeśli dostalibyśmy wszystko podane pięknie na tacy. Dlatego właśnie dla osób, które nałogowo grają w gry liczbowe, poleca się stronę https://adconnect.pl/wyniki/eurojackpot, ponieważ można na niej wykupić subskrypcję, która umożliwia bycie na bieżąco z wynikami w 100%. W momencie zakończenia losowania otrzymujemy SMS-a z wiadomością o dzisiejszych wynikach. Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Dzięki temu na pewno nie uda się przegapić wieści, że wygrało się spore, a nawet więcej niż spore w przypadku Eurojackpot, pieniądze.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)alexjones.pl Inne Wyniki losowania Eurojackpot online