Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Siwe włosy to Twoje przekleństwo? Pokonaj siwienie z GR-7 Professional!
Kategoria: Inne   Sobota, 13 kwiecień 2019 21:05 Napisał

Siwe włosy to Twoje przekleństwo? Pokonaj siwienie z GR-7 Professional!

Przedwczesne siwienie to zmora bardzo wielu kobiet i mężczyzn. Skuteczne ukrycie siwych włosów kosztuje fortunę i wymaga ciągłej pracy. Koloryzacja to jednak zwalczanie skutku, a nie przyczyny – to syzyfowa praca, która będzie z wiekiem bardziej problematyczna. Okazuje się, że siwienie jest odwracalne. Z preparatem GR-7 Professional można to zrobić zaledwie w 7 dni od rozpoczęcia kuracji. W naturalny i innowacyjny, a także w pełni bezpieczny sposób można zwalczyć siwe włosy, pozbyć się kompleksów i cieszyć się wymarzonym image. Jak to działa? Wyjaśniamy!

Siwe włosy – dlaczego pojawiły się właśnie u mnie?

To pytanie zadaje sobie bardzo wielu z nas, niestety, nie mówimy tutaj wyłącznie o osobach w podeszłym wieku, ale bardzo często kobietach i mężczyznach, którzy nie przekroczyli jeszcze 30 roku życia. Siwizna dodaje lat, a ujmuje kurażu, jest przekleństwem bez względu na płeć i może powodować silne kompleksy. Dlaczego siwiejemy? To geny. W nich zapisana jest informacja o wahaniach poziomu melaniny wraz z wiekiem. U jednych poziom ten jest wysoki przez dekady, u drugich maleje już po przekroczeniu 20 roku życia. Z genetyką trudno wygrać (jeszcze…). Oprócz tego zmiany w syntezie melaniny może powodować nadmierny stres, mało snu, kiepska dieta, nadużywanie alkoholu i papierosów itd. Przyczyn jest jak widać kilka, jednak środek do skutecznej walki wydaje się jeden: Preparat GR-7 na siwe włosy.

GR-7 Professional – zasada działania preparatu

Preparat GR-7 Professional został opracowany na bazie ziół i jest całkowicie bezpieczny. Jego zadaniem jest odżywienie skóry głowy w substancje, które zwiększą przyrost melaniny. To pierwsza różnica pomiędzy GR-7 Professional, a farbą do włosów: środek do odwracania siwienia działa na skórę, podczas gdy farba próbuje zatuszować efekt bezpośrednio na włosie. Zwiększona ilość melaniny poprawia pigmentację, a przez to siwe dotąd włosy, na nowo odzyskują naturalny kolor. Proste, prawda? Żadnego farbowania, ścinania czy wyrywania włosów, ten sam kosmyk, który jest dziś siwy, po 7 dniach od rozpoczęcia kuracji GR-7 Professional powróci do odpowiedniej sobie barwy.

Fot. Efekty stosowania preparatu GR-7 Professional

GR-7 Professional – stosowanie

Preparat należy nakładać na skórę głowy raz lub dwa razy na dobę. W tym okresie, co najmniej przez pierwszych kilka dni do tygodnia, zaleca się unikać mycia i suszenia głowy, a przez całą kurację, ograniczyć używki (poprawi to syntezę melaniny). Po 7 dniach pojawią się widoczne efekty, po około miesiącu etap przywracania pierwotnego koloru włosów będzie zakończony. Następnie częstotliwość nakładania GR-7 Professional zmniejsza się do jednego razu w tygodniu, co gwarantuje podtrzymanie zadowalającego efektu.

Środek ten nie uczula i nie wykazuje skutków ubocznych, jest bezpieczny i efektywny dla ludzi w każdym wieku. Warto przetestować go na swoich włosach, by przekonać się, że kosztowna i problematyczna koloryzacja siwych włosów to dzisiaj przeżytek. Odwrócenie siwienia jest możliwe, przekonaj się o tym już dzisiaj!

Może cie również zainteresować: Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Artykuły powiązane

alexjones.pl Inne Siwe włosy to Twoje przekleństwo? Pokonaj siwienie z GR-7 Professional!